پنل توکار مازی نور

چراغ سقی توکار امروزه یکی از محصولات پرکاربردی است که در نورپردازی و روشنای منازل و سالن های ورزشی و … کاربرد دارد. در ادامه این مقاله به پنل توکار مازی نور می پردازیم.

پنل توکار

انواع پنل سفقی یکی از پرکاربردترین انواع برای روشنایی محیط می باشد که دارای شکل ها ، اندازه ها و کابردهای متفاوتی می باشد.

از مزایای پنل توکار مازی نور می توان به نور این چراغ ها اشاره کرد ، نور و اشعه این چراغ های سالم بوده و در ساخت چراغ های سقفی به اصول کیفی و استانداردها نیز توجه شده است به طور مثال در صورت وجود لامپ های زرد در یک چراغ سقفی به دلیل وجود شیشه و محافظ ، از آسیب رسیدن و اذیت شدن چشم جلوگیری می شود.

پنل توکار مازی نور با تکنولوژی SMD LED یا Cob ساخته می شود و نوری کاملا یک نواخت و ملایم و بدون خیرگی را ایجاد می کند، هم چنین بهره نوری بالا و طول عمر زیاد از مزایای دیگر چراغ سقفی توکار بوده است.

کاربرد اصلی پنل توکار مازی نور برای نورپردازی در سقف های کاذب می باشد که نصب آسانی هم دارد. که کاربرد این چراغ ها در اماکنی هم چون راهرو ها ، بیمارستان ها ، لابی ساختمان ها ، هتل ها و غیره می باشد.

ویژگی پنل توکار

در خرید پنل توکار مازی نور باید به ویژگی ها و مزایای آن توجه کنید. پنل سقفی طراحی های متنوعی دارند .دارای عمری طولانی هستند.

به صورت مداوم و پیوسته می توان از آن ها استفاده کرد. طیف رنگی زیبا و متنوعی را ایجاد می کنند. با نرم افزارهای بی شماری سازگاری دارند.

پنل های توکار تولید نور بیش تری دارند. سایزهای مختلف و اندازه های متفاوتی دارند. به غیر از این موارد ، ویژگی های بی شمار دیگری هم وجود دارند که جزو نقاط قوت این پنل ها به حساب می آیند.

پنل توکار مازی نور

در خرید پنل سقفی توکار این را بدانید که به منظور ایجاد شرایط نوری بهتر ساخته شده ‌اند. پنل‌ ها معمولاً دارای یک قاب آلومینیومی سبک وزن بوده که از سه لایه تشکیل شده است؛

قاب پنل‌ ها یکی از مهم ‌ترین اجزای تشکیل‌ دهنده آن می ‌باشد که به منظور جلوگیری از به هدر رفتن نور طراحی شده است. لایه ‌های داخلی شامل چیپ ‌های LED ، صفحه هدایت ‌کننده نور و دیفیوزر می ‌باشد.

دیفیوزر به طور معمول در مقابل صفحه هدایت‌ کننده نور قرار گرفته و کار آن توزیع نور به طور یک نواخت و مساوی در سطح پنل می ‌باشد. هم چنین ،  صفحه منعکس ‌کننده نور دقیقاً در پشت صفحه هدایت‌ کننده نور قرار دارد.

بخش حیاتی دیگر در پنل توکار مازی نور ، صفحه انتهایی پنل ال ای دی می باشد که بر روی دید کلی چراغ‌ های روشنایی تاثیر می‌ گذارد. پنل‌ های LED معمولاً توسط هیت ‌سینک تجهیز می ‌شوند تا ایمنی را تضمین کنند.

یک ویژگی مهم در انتخاب و خرید پنل‌ توکار مازی نور ، میزان شار نوری آن می باشد . شار نوری ، میزان کلی نور ساطع شده از منبع نور می‌ باشد . میزان شار نوری مورد نیاز برای محیط ‌های مختلف متفاوت می ‌باشد.

پنل های LED تراشه های بیش تری نسبت به لامپ های LED دیگر دارند و به همین دلیل نیز نور بیش تری را به وجود می آورند. این پنل های توکار در ابعاد و سایزهای مختلف و متنوعی تولید شده و قیمت آن ها نیز بسته به سایز و کیفیت جنس و میزان نور آن ها متفاوت می باشد.

داشتن فروشگاه لوازم برقی و الکتریکی و خرید فروشگاه لوازم برقی اینترنتی امروزه یکی از مسائل مهم انواع صنایع تبدیل شده است.

یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد.

شما برای خرید پنل توکار مازی نور می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.

این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.

هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید پنل پنل سقفی توکار پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.