هوا کش

برای به جرکت در آوردن هوا ، نیاز به انرژی می باشد . این انرژی باید توسط نوعی وسیله به حرکت درآورنده و نیرو دهنده هوا صورت گیرد. این وسیله هوا کش می باشد .

با توجه به نوع مصرف هواکش می توان از انواع آن مانند هواکش خانگی ، صنعتی و تجاری استفاده کنید.

بیش ترین مصرفی که هوا کش دارد در سرویس ها و حمام ساختمان می باشد . این مکان ها جمله مواردی هستند که باید به نظافت آن ها رسیدگی نمود . به همین منظور بهترین تهویه هوا برای این مکان های سر پوشیده ، بالا بردن کیفیت ها و خارج کردن رطوبت ، بخار و بوی نا مطبوع ، هوا کش می باشد .

اگر حمام دارای سیستم تهویه مطبوعی نباشد ، همیشه دچار بخار است و به علت ماندگاری رطوبت ممکن است که باکتری و کپک رشد نماید.

در نتیجه فراهم کردن یک تهویه مطبوع برای تمامی فضا ها من جمله حمام و سرویس بهداشتی ، لازم و ضروری است. برای ایجاد تهویه مناسب برای این محیط ها ما به شما هوا کش را پیشنهاد می دهیم.

می توانید جهت مشاهده کردن انواع هوا کش به سایت تهران لاله زار مراجعه کرده و از محصولات این نمایندگی دیدن نمایید .

هوا کش قابل نصب بر روی دیوار یا سقف می باشد . هوا کش با خارج نمودن بخار ، هوای مکان های بهداشتی را خشک کرده و مانع از رشد باکتری یا ماندگاری بو نا مطبوع در آن فضا می شود.

در نظر داشته باشید که هنگام نصب هوا کش در بیرون از ساختمان باید برای آن در پوش کلاهک را برای آن قرار دهید.

برای خرید هواکش می توانید از طریق سایت فروشگاه لوازم برقی و یا لاله زار اقدام به خرید کنید. البته با توجه به ساده تر بودن خرید به صورت آنلاین تا حضوری پیشنهاد میشود تا از طریق سایت تهران لاله زار کلیه لوازم برقی و الکتریکی و همپنین هواکش را خریداری نمایید.