همه چیز درباره البرز پلیمر خرید 6 محصول برتر

معرفی شرکت البرز پلیمر

گروه صنتی البرز پلیمر در سال 1354 در شهرک صنعتی البرز قزوین تاسیس و درسال 1356 به بهره برداری رسید .

البرز پلیمر فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات پلیمری آغاز نموده ودر حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان صنایع  PVC و UPVC با بیش از 80 سال نمایندگی رسمی در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد .

در سایت تهران لاله زار که یکی از نمایندگان اصلی فروش محصولات البرز پلیمر می باشد محصولات این کارخانه در دسترس شما خریداران عزیز قرار خواهد گرفت.

 

 1. سینی کابل البرز پلیمر

  :

سینی کابل در تاسیسات الکتریکی کاربرد دارد . ازسینی کابل جهت مرتب بودن کابل کشی های بسیار زیاد وهمچنین نصب انواع مهتابی در زیرآنها در ساختمان ها استفاده می شود.

نوع جدید این سینی ها،سینی های pvc  می باشد . سینی کابل pvc به دلیل داشتن خصوصیات خاص مناسب برای تاسیسات برقی است.

 

ویژگی های سینی کابل pvc البرز :

 

 • سینی کابل pvc درسایز و رنگ دلخواه مشتری تولید وساخته می شود.
 • سهولت در نصب و اجرا در زوایای ساختمان به دلیل استفاده ازابزارهای متعدد
 • سینی کابل البرز پلیمر دارای درب هایی هستند که به راحتی باز نمی شود وبسته و ثابت ماندن آنها نیاز به بست های مخصوص ندارد .
 • مقاوم دربرابر آب وهوای مرطوب وبخار های اسیدی می باشد.
 • مقاوم در برابر جویده شدن توسط موش ها و حشرات است زیرا دارای pvc سخت است .
 • سینی کابل pvc  البرز پلیمر طول عمربالایی دارد .
 • در مقابل ضربه مقاوم است و قادر به تحمل وزن بالا است .
 • سینی کابل pvc دارای زاویه صاف و یک دست می باشد،که این ویژگی باعث می شود از زخمی شدن کابل ها جلوگیری شود .
 • طراحی سینی کابل البرز پلیمر مطابق استانداردهای بین المللی است .
 • همچنین درآزمایش های معتبر ایران تایید شده است .

 

 

ابزار سینی کابل :

1.لولا سینی کابل (زانو)

لولا سيني كابل بر دو نوع می باشد

 1. زانو سيني کابل عمودی

 2.  زانو سينی كابل افقی

زانوهای افقی در عرض های مختلف و زواياي گوناگون توليد مي گردد زانو از جمله متعلقات پر مصرف سيني كابل می باشد كه برای تغيير مسير  سینی كابل و نيز براي تغيير مسير از يک سطح به سطح ديگر مورد استفاده قرار ميگیرد.

لولا سینی کابل البرز در ابعاد و اشکال مختلف در تهران لاله زار موجود است

 

 

2.رابط سینی کابل

مفصل ( رابط )جهت اتصال سر به سر سینی کابل ها به یکدیگر استفاده می شود لازم به ذکر است که شما برای اتصال دو سینی کابل به هم به 2 عدد از این محصول احتیاج دارید یک اتصال در سمت چپ و یک اتصال در سمت راست .

هر یک از این محصول یک جفت می باشد که در تهران لاله زار میتوانید به راحتی دسترسی داشته باشید .

3.کلیپس سینی کابل

کلیپس سینی کابل البرز پلیمر به منظور جدا کردن داکت برای سیم ها  و کابل های مختلف به وسیله گیره های اتصال قطعات جانبی می باشد کلیپس سینی کابل در یک اندازه در سایت تهران لاله زار قابل خرید می باشد.

4.الگوی مکمل سینی کابل

الگوی مکمل سینی کابل  جهت پوشاندن زوایای سینی کابل به کار می رود .از الگو های مکمل البرز پلیمر در سینی کابل های pvc استفاده میشود الگو مکمل سینی کابل البرز پلیمر در یک ابعاد و یک جنس موجود در بازار و هم قیمت در تهران لاله زار میتوانید یافت کنید.

5.پایه سینی کابل

پایه سینی کابل(ساپورت) :

ساپورت ازجنس استیل و گالوانیزه گرم برای تحمل بار وهمچنین مقاومت در هوای شرجی ونمناک تولید میشود .

 

در قسمت هایی از نصب ، اجرا و راه اندازی به نقاط متفاوت بر خورده می شود که مطابق با نوع طراحی سیستم و نقشه کابل کشی و بسته به نوع کارایی نگهدارنده کابل به انواع گوناگون طبقه بندی می شود :

ساپورت دیواری سینی کابل ساپورت تی شکل T :

برای نصب و راه اندازی به روی دیوار کاربرد دارد ، شکل حرف T  انگلیسی می باشد .

ساپورت سقفی سینی کابل یا اصطلاحا هوایی :

این نوع ساپورت توسط اجزای ، پیچ متری ، انکر بولت ، رول بولت ، ریل نگهدارنده کابل یا ریل بست چنگالی گونه ای (سی چنلاسمبل و سر هم می شود .

 

ساپورت یو U شکل :

شکل ظاهری همان حرف یو انگلیسی است ، بصورتی که سینی را کامل در داخل خود پوشش می دهد .

ساپورت زمینی :

برای سینی کشی به روی زمین نیاز به بالا آمدن سطح سینی می باشد تا از وارد شدن مایعات به داخل داکت جلو گیری شود ، در نصب ساپورت زمینی دهانه به زمین چسبیده و قطر بسته رابط به سمت بالا نگه داشته می شود سپس سینی روی آن قرار گرفته پیچ می شود .

ساپورت متحرک سینی کابل :

ساپورت متحرک دیواری : بصورت سفارشی تولید می شود  صفحه تکمیل کننده ساپورت از پهلو داخل ریل بصورت افقی قرار داده می شود که میتوان هنگام تولید آنها را جوشی یا بصورت پیچ و مهره ای ساخت تا به راحتی متحرک باشد .

ساپورت متحرک سقفی :

همان ساپورت سقفی بوده با این تفاوت که به جای اینکه از یک ریل داخل دو پیچ متری استفاده شود می توان از چند ریل برای نگه داشتن چند داکت استفاده کرد .

تمامی ساپورت های قید شده به ابعاد 10 ، 20 ،40 در تهران لاله زار موجود میباشد .

6.پروفیل پایه سینی کابل

قطعه ای است که جهت نصب پایه های سینی کابل از آن بهره میگیرند این پروفیل  پایه از جنس گالوانیزه بوده وجهت قرار گرفتن پایه های سینی کابل با قابلیت تغییر سطح بوسیله پین به کارمی رود و بصورت متری در تهران لاله زار فروخته می شود .

7.گیره سینی کابل

گیره برای نگهداری میله های رزوه شده به صورت آویز از سقف گیره سینی کابل البرز پلیمر برای سینی های کابل pvc  البرز پلیمر استفاده میشود.

براکت (گیره) سقفی برای آویزان کردن سینی های کابل و نردبان های کابل به وسیله میله های رزوه شده. پوشش سطح براکت (گیره) گالوانیزه عمقی داغ یا گالوانیزه فابریک (پیش گالوانیزه) می باشد. سطح پوشش داده شده به صورت گالوانیزه عمقی داغ با توجه به استاندارد ASTM A123 صورت می پذیرد.

2.داکت البرز پلیمر

1. داکت شیاردار البرز

 داکت شیار دار به لحاظ عملکرد ، ابعاد و اندازه همانند داکت های ساده می باشد با این تفاوت که دارای شکل ظاهری متفاوتی هستند و روی بدنه آنها شیارهایی دیده می شود، انواع داکت شیار دار البرز پلیمر در تابلوهای برق فشار ضعیف و فشار قوی کاربرد دارند و نکته مهمی که در رابطه با این محصولات وجود دارد سفت و محکم بودن درب آنها می باشد

.ویژگی اصلی داکت شیاردار البرز پلیمر توان قفل شوندگی بالای آن است که این امر سبب می شود درب ها در زمان استفاده از حجم زیاد کابل به راحتی باز نشوند تا آسیبی به تجهیزات سیم کشی وارد نشود. البته در رابطه با داکت های قفل شو باید این موضوع را در نظر گرفت که علاوه بر داشتن مکانیسم قفل شونده باید امکان باز کردن درب به راحتی برای کاربر فراهم گردد تا به تجهیزات برقی دسترسی داشته باشند..

 

 کیفیت بسیار بالای محصول مطابق با استانداردهای بین المللی IEC61084-EN50085 

← دارای گواهینامه KEMA و CE
 ساخته شده از مواد PVC غیر قابل اشتعال که خاصیت خود خاموشی دارند
 دارای نوار PVC زرد رنگ ونرم در لبه شاخکها به منظور جلوگیری ازصدمه دیدن دستها در حین سیم کشی ونیز محکم نگاه داشتن درب داکت
 طراحی غیر لغزشی درب داکت با سهولت نصب وحداکثرپایداری وقفل شوندگی
← دو خط شکست از پیش تعبیه شده برای شکستن وجدا کردن شاخ کهای دیواره به تنهایی یا جدا کردن مجموعه
شاخ کها و پایه آ نها از کف کانال

 

2.داکت ساده البرز

داکت ساده البرز  یکی از محصولات پرکاربرد این شرکت است که به لحاظ شکل ظاهری همانند یک کانال  برای عبور سیم و کابل می باشد ، این محصول در ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری استفاده می شود و در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و در تهران لاله زار یافت می شود بنابراین می توان با توجه به حجم کابل استفاده شده یکی از این داکت ها با اندازه های مختلف را در مشخصات فنی پیدا کنید.

به طور کلی انواع داکت ساده البرز محصولات متنوعی هستند که با طرح ها و مدل های جدید تولید می شوند و در ساخت آنها از پی وی سی مرغوب استفاده شده است همچنین از ویژگی های دیگر این داکت ها انعطاف پذیری بالا و عایق بودنشان در برابر  الکتریسته و اشتعال می باشد

بنابراین شما می توانید با اطمینان نسبت به خرید داکت ساده البرز اقدام نمایید.شرکت البرز یکی از تولیدکنندگان مطرح انواع لوله و اتصالات می باشد که کانال های برق خود را با نام های البرز روانه بازار ساخته است و همواره تلاش کرده است محصولاتی متنوع و با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

برای نصب داکت البرز ساده دو روش وجود دارد یکی استفاده از داکت های پشت چسب دار که این محصولات دارای یک لایه چسب هستند و با کندن این لایه به راحتی می توان داکت را روی دیوار یا در کف نصب کرد و روش دیگر استفاده از داکتهای ساده بدون چسب است که باید برای نصب آنها این محصولات را با کمک چسب یا پیچ کردن به دیوار متصل نمود.

 

3. داکت کف خواب البرز

داکت کف خواب البرز یکی از پرکاربدترین داکت های این کارخونه هستش

که در ابعاد مختلف در تهران لاله زار یافت میشود

یکی از ابزار مهم در زیبایی و نظم دادن در کابل کشی ساختمان داکت های پشت چسب دار البرز است

داکت کف خواب البرز دارای در پوش های کشویی هستن که به راحتی باز و بسته میشوند

همچنین داکت های کف خواب پست چسب دار دارای کانال های جدا از هم هست برای انتقال کابل های مختلف در سایز های مختلف بصورت منظم و مرتب در مسیر کابل کشی انجام میگردد

ابعاد مختلف داکت کف خواب البرز در بخش مشخصات فنی قابل رویت هستند

 

 

تولید شده منطبق بر استاندارد EN50058-2-2
• ساخته شده از مواد PVC غیر قابل اشتعال که خاصیت خود خاموشی دارند
• طراحی منحصر به فرد
• چسبدار با قدرت چسبندگی زیاد
• مقاوم در برابر ضربه منطبق بر استانداردهای بین المللی
• مقاوم در برابر خرد شدن منطبق بر استاندار دهای بین المللی
• دارای محفظه های متفاوت جهت عبور کابل های برق، تلفن و شبکه
• دارای درجه حفاظت IP40

 این داکت ها در ۳ سایز ۵، ۷ و ۹ سانت تولید می شود.

4.داکت پارتیشن دار البرز:

همانطور که میدانید داکت یا کانال برق، محفظه ای پیش ساخته هستند که میتوان از آن روی دیوار، کف و یا سقف استفاده کرد تا هم از کابل ها محافظت کند و هم ظاهر زیبایی ایجاد کند.

داکت پارتیشن داردارای جداسازی یا پارتیشن بندی است تا بتوان جهت نصب بجای قرنیز ضمن رعایت زیبایی دیوار سیم ها و کابلهای مختلف را بدون ایجاد نویز به صورت همزمان کنار هم استفاده کرد به طور مثال گاهی لازم است تمام سیم های برق یا تلفن کنار هم قرار گیرند و پوشانده شوند.

از سوی دیگر شما می توانید این کابل ها و سیم ها را مدیریت کنید و به آنها مسیر بدهید همچنین این داکت ها از جنس PVC می باشد که همین ویژگی باعث مقاومت این محصول می شودکه باعث جلوگیری از آسیب دیدن آنها در برابر ضربه ها و صدمات مکانیکی می شود . زوایای زیبا و عمق مناسب از دیگر مشخصات این محصول میباشد .

این محصول با رنگ بدنه سفید تولید می شود که یکی از رنگ های پرطرفدار بوده که در هر فضایی مناسب استفاده می باشد.

این مدل داکت در سه سایز مختلف تولید می شود ، که بسته به حجم و تعداد کابل های عبوری شما می توانید یکی از کانال ها را با عرض مختلف انتخاب کنید .

3.سابداکت 3 و 4 سوراخه البرز پلیمر:

لوله ها از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا تحمل تست کشش براساس استاندارد سابداکتهای تولیدی با مواد نو تولید شده و دارای سطوح داخلی و خارجی بسیار صاف می باشند که باعث می شوند این سابداکتها به راحتی داخل لوله های فشار قوی کشیده شده و فیبر نوری نیز براحتی و بدون صدمه از داخل آنها عبور نماید.
مزایای لوله های پلی اتیلین سابداکت دار:

دارای انعطاف پذیری زیاد

توانایی ترمیم خط لوله در محل و مقاوم در مقابل تغییرات هندسی

دارای استحکام و مقاومت حلقوی ( رینگ استیف نس ) زیاد

قابلیت جریان هر گونه سیال در سیستم و مقاوم در مقابل تراکم دینامیکی

قابلیت ردیابی سابداکت ها با توجه به شاخصه های رنگی

توجیه اقتصادی در عرضه محصول

سهولت در اجرا ( بخش پیمانکاری ) و بستر سازی

مقاوم در مقابل هر گونه کشش، تنش، پارگی و رشد سریع ترک

قابلیت کلاف شدن در متراژ مختلف و استفاده از اتصالات سهل الاجرا

توجیه اقتصادی در اتصالات دو کلاف

مقاوم در مقابل ورود حیوانات موذی

قابلیت اجرا از مراکز مخابراتی ONU / OCDF

4. لوله پلی اتیلن سابداکت دار البرز پلیمر

لوله ها از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا تحمل تست کشش براساس استاندارد سابداکتهای تولیدی با مواد نو تولید شده و دارای سطوح داخلی و خارجی بسیار صاف می باشند که باعث می شوند این سابداکتها به راحتی داخل لوله های فشار قوی کشیده شده و فیبر نوری نیز براحتی و بدون صدمه از داخل آنها عبور نماید.
مزایای لوله های پلی اتیلین سابداکت دار:

دارای انعطاف پذیری زیاد

توانایی ترمیم خط لوله در محل و مقاوم در مقابل تغییرات هندسی

دارای استحکام و مقاومت حلقوی ( رینگ استیف نس ) زیاد

قابلیت جریان هر گونه سیال در سیستم و مقاوم در مقابل تراکم دینامیکی

قابلیت ردیابی سابداکت ها با توجه به شاخصه های رنگی

توجیه اقتصادی در عرضه محصول

سهولت در اجرا ( بخش پیمانکاری ) و بستر سازی

مقاوم در مقابل هر گونه کشش، تنش، پارگی و رشد سریع ترک

قابلیت کلاف شدن در متراژ مختلف و استفاده از اتصالات سهل الاجرا

توجیه اقتصادی در اتصالات دو کلاف

مقاوم در مقابل ورود حیوانات موذی

قابلیت اجرا از مراکز مخابراتی ONU / OCDF

5. لوله PVC البرز پلیمر

لوله های برق PVC  برای حفاظت از سیم ها و کابل در برق کشی ساختمان ها استفاده میشود

از این لوله ها برای سهولت در انتقال کابل ها استفاده میشود

مزایای لوله های برق

 1. مقاومت بالا لوله در برابر خوردگی
 2. مقاوت بالا لوله در برابر اتش
 3. انعطلاف پدریزی
 4. مقاومت دربرابر موادشیمیایی
 5. صیقلی بودن سطح لوله
 6. کمترین جذب آّب
 7. وزن سبک
 8. اتستحکام بالا

کاربرد لوله های PVC

 1. عبور کابل های برق و مخابراتی