لوله pvc البرز

لوله pvc جزو اولین و معروف ترین لوله‌های پلیمری می باشد که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مقاله به لوله pvc البرز می پردازیم.

انواع لوله های pvc

لوله‌های upvc در مدل‌های پوش ‌فیت , پیچی , رزوه ‌ای , چسبی و جوشی تولید می ‌شوند که هر کدام بنا بر کاربردشان مورد استفاده قرار می گیرند.
قالبا لوله‌های upvc جهت انتقال سیالات بدون فشار و یا با فشار کاری پائین مورد استفاده قرار می‌ گیرند و به جهت این رده‌ های کاری از اتصال‌های معمول استفاده می ‌شود اما جهت سیال ‌های پر فشار حتما از اتصال جوشی باید استفاده شود.
لوله‌های پی وی سی (u-pvc) امروزه تنها در ساختمان ها مورد استفاده نیستند و در کاربری‌ های زهکشی , لوله ‌ای بسیار مورد اعتماد می ‌باشند و بیش تر لوله‌ ها و تجهیزات زهکشی از لوله‌ های upvc می ‌باشد.

کیفیت لوله های pvc

لوله pvc البرزهمانند لوله‌های پلی اتیلن نیستند که نشود به آن ها افزودنی اضافه کرد و اکثر تولید کنندگان غیر معتبر و غیر استاندارد با اضافه نمودن افزودنی ‌ها که معروف به فیلر می ‌باشد کیفیت لوله‌ pvc البرز را تحت تاثی قرار می‌ دهند و لوله تولید شکننده می ‌شود.
در ظاهر هر چه لوله pvc البرز شکننده ‌تر و خشک تر باشد به حد غیر استاندارد نزدیک می‌ شود و لوله upvc استاندارد باید نرم باشد و با هر ضربه‌ ای براحتی دچار ترک و شکست نشود.
در زمینه تولید لوله‌های pvc البرز بسیار نا صادقی و تقلب می شود و هنگام خرید لوله upvc به نشان استاندارد , نام تولید کننده و شماره استاندارد بر روی لوله توجه نمائید .
چون لوله pvc البرز که برای پوشش کابل مورد استفاده قرار می ‌گیرد را نمی توان برای انتقال فاضلاب به کار برد و ممکن است از استحکام کافی برخوردار نباشد.

لوله pvc البرز

لوله‌ pvc البرز به سختی صدمه می ‌بینند و داراری طول عمر زیادی هستند و به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط محیطی دارند به سرعت در بین همگان به محبوبیت فراوانی دست پیدا کرد و توانست در بسیاری از پروژه‌ها جهت انتقال فاضلاب , آبرسانی و انتقال سیالات به کار برده شود.
لوله پلیکا با داشتن بالاترین خواص فنی و مکانیکی نیازهای اقتصادی و محیطی مناسبی را در دنیای امروز فراهم می ‌نمایند. جدیدترین مدل از خانواده لوله‌ های پلیکا (U-PVC) لوله مورد استفاده برای آب و فاضلاب در سراسر دنیا پوش فیت یو پی وی سی است که نشت نمی ‌کند و به آسانی نصب می ‌شود.
در واقع همان لوله پلیکا است که اولین تولید کننده این نوع, لوله pvc البرز پلیکا (Polica) نام داشت و به همین نام در ایران شناخته شد و عامه مردم نام پلیکا را برای لوله‌ های UPVC خاکستری رنگ انتخاب کردند و نام پلیکا بر روی این نوع از لوله ماند.
با پیشرفت صنعت پلیمر و فرآیندهای تولید امروزه انواع مختلفی از لوله‌های u-pvc تولید می ‌شود که نصب و سرعت اجرای این تولیدات بسیار بالا و سهل و انواع مختلفی که به لوله‌های سایلنت ( لوله بدون صدا ) است نیز تولید و به بازار عرضه شده است.
یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد.

خرید لوله pvc البرز

شما برای خرید لوله pvc با برند البرز می توانید به سایت معتبر فروشگاه لوازم الکترونیکی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.
این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.
هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید لوله pvc البرز پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.