لوله کاروگیت

این مدل از لوله ها جزو لوله های مدرن محسوب می شوند. در ادامه این مقاله به لوله کاروگیت می پردازیم.
ویژگی های لوله کاروگیت
لوله کاروگیت به دلیل استحکام و انعطاف پذیری بالایی که دارد برای زهکشی آب ، در زیر پل ها ، حمل مواد اسیدی و بازی، لوله های فاضلاب آدم رو ، پس آب های صنعتی و… مورد استفاده قرار می گیرد.
ولی استفاده عمده آن ها در جهان و ایران در لوله های فاضلاب است و به همین دلیل به این مدل از لوله، لوله ی فاضلاب هم گفته می شود.
از مزایای این لوله که آن را نسبت به بقیه ی لوله ها متفاوت ساخته زبری کم آن است که باعث می شود در مواردی مانند لوله ی فاضلاب که حاوی مواد جامد است ، مواد در داخل لوله رسوب نکند و همچنین دفع فاضلاب با تولید اسیدسولفوریک همراه است که این لوله ها در برابر اثرات مخرب آن مقاوم هستند.
یکی از قابلیت های دیگر این لوله ها توانایی تحمل فشار های سطحی و بار زنده و مرده است که این تحمل فشار از ساختار حلقه حلقوی آن نشآت می گیرد.
یکی از مشکلات لوله های زیرزمینی طول عمر آن ها محسوب می شود ولی این لوله ها عمری طولانی دارند و معمولا می توانید از عمر این لوله به مدت ۵۰ – ۱۰۰ سال مطئعن باشید.

کاربرد لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت که اخیرا به جمع انواع لوله های پر کاربرد در صنایع گوناگون اضافه شده اند از جنس پلی اتیلن با دانسیته بالا تولید می شوند.
این نوع لوله ها دو جداره می باشند و به همین خاطر مایعات با فشاری کنترل شده از آن ها عبور می کند. به دلیل همین ویژگی است که لوله کاروگیت دارای استحکام بالایی بوده و برای پروژه های مهمی هم چون انتقال فاضلاب مناسب است.
زیرا می تواند فشار بسیار زیاد در زیر زمین را تحمل کند. بنابراین لوله کاروگیت یک راه حل ایده آل برای مدیریت سیستم های زهکشی است.
در لوله کاروگیت دو جداره ، جدار بیرونی لوله به صورت مارپیچی یا فنری همراه با حلقه‌ هایی متحد المرکز و سیاه رنگ است. بر روی سطح این لوله مجموعه ‌ای از ردیف‌ ها و شیار ها مشاهده می شود و لایه درونی آن نیز به شکل صاف ، صیقلی و بدون شیار می باشد.
لوله کاروگیت مانند لوله پلی اتیلن نسبت به سایر لوله ‌ها از مقاومت و دوام بالاتری برخوردار است. این ویژگی سبب شده که امروزه از آن در صنعت و شهرسازی به وفور استفاده شود.
علاوه بر این به دلیل استحکام و انعطاف پذیری بالای این لوله ‌ها از آن ها در انواع صنایع اعم از زهکشی آب ، حمل مواد اسیدی و بازی ، لوله ‌های فاضلاب ، انتقال پساب‌ های صنعتی و موارد دیگر استفاده می شود.
یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد.

خرید از لاله زار

شما برای خرید لوله کاروگیت می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.
این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.
هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید لوله کاروگیت پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.