خرید پروژکتور

امروزه از پروژکتورها برای نورپردازی نمای ساختمان ها،  فروشگاه ها و حتی در روشنایی و جلب توجه مغازه های کوچک استفاده می کنند. در ادامه مقاله به خرید پروژکتور می پردازیم.

پروژکتور

تمامی پروژکتورها با توجه به نوع لامپشان نام گذاری می شوند و از نظر بدنه و شکل ظاهری تفاوت چندانی با هم ندارند. در پروژکتور متال هالید ، لامپ متال هالید به کار می رود .

درپروژکتورهای بخار سدیم،  از بخار جیوه استفاده می شود و پروژکتورهای کم مصرف و ال ای دی نیز همگی از لامپ هم نام خود استفاده می کنند.

شما برای خرید پروژکتور امکان انتخاب رنگ نور پروژکتور را نیز دارید و می توانید با در نظر گرفتن مکانی که قرار است آن را نصب نمایید و نوع نور مورد نیاز ، رنگ نور را نیز انتخاب نمایید.

برای نمونه در ورزشگاه ها اغلب از پروژکتور هایی  با نور مهتابی استفاده  می شود و یا در فروشگاه ها برای جلوه بیش تر وسایل  ،از پروژکتور های آفتابی استفاده  می کنند.

انواع پروژکتور

پروژکتور های LED :  برای خرید پروژکتورهای LED این را باید بدانی که دارای ویژگی های مهمی هستند که یکی از مهم ترین ان ها ، کاهش مصرف برق می باشد.

این مدل از پروژکتورها به نسبت چراغ های بزرگی که در گذشته به منظور ایجاد روشنایی مورد استفاده قرار می گرفتند ، به غیر از تولید نور شفاف و با کیفیت ، مصرف برق را نیز به حداقل می رسانند.

توجه داشته باشید قبل ازخرید پروژکتور ابعاد محل نصب را اندازه گیری نمایید . قابل ذکر است که نور پروژکتور ها بر اساس تعداد چیپ هایی که در آن ها کنار یک دیگر قرار گرفتند دارای شدت متفاوتی در مدل های مختلف می باشند.

پروژکتور COB : نوع دیگری از پروژکتورها نور خود را به وسیله یک چراغ COB تامین می کنند ، چراغ COB  نوری متمرکز و درخشان از خود منتشر می کند  و به صورت هسته ای نورانی دیده می شود. زاویه تابش در این چراغ ۱۰۰ درجه  می باشد و تحت پوشش این زاویه نور خود را منتشر می نماید.

پروژکتور SMD : بدنه این پروژکتورها  ازجنس آلومینیوم مقاوم و با کیفیت می باشد و به راحتی آسیب نمی بیند هم چنین وزن بدنه کم  ، درنتیجه جا به جایی پروژکتور آسان است.

یکی از ویژگی های بارز برای خرید پروژکتور SMD نسبت به سایر پروژکتورها صرفه جویی ۸۰ درصدی آن در مصرف انرژی است و این صرفه جویی لطمه ای به میزان نور خروجی وارد نمی کند.

استفاده از این پروژکتور خطری برای محیط زیست و افراد ندارد زیرا که در آن از مواد شیمیایی مانند جیوه و سرب استفاده نشده است. علاوه بر ظاهر زیبا ی این پروژکتور , سیستم انتقال حرارت  است که مصرف انرژی را کاهش می دهد.

خرید پروژکتور

در گذشته وقتی نام خرید پروژکتور به میان می آمد در کنارش مصرف برق و انرژی زیاد در ذهن تداعی می شد ولی امروزه با وجود تولید پروژکتورهای LED هم مصرف برق کاهش یافته و هم نوری با کیفیت و شدت مناسب در فضا منتشر می شود.

مدل های مختلف پروژکتور ها بر اساس ولتاژ ، توان و شار نوری تقسیم بندی می شوند و همه ی این موارد ذکر شده تاثیر بسیاری بر کیفیت و شفافیت نور پروژکتور دارند.

اگر به دنبال خرید پروژکتور با بالاترین کیفیت ممکن هستید اگر میخواهید پروژکتور با قیمتی منصفانه خریداری کنید در این بخش به شما توصیه می کنیم برای خرید پروژکتور از سایت فروشگاه لوازم الکتریکی تهران لاله زار دیدن فرمایید.

در صورت رضایت مندی می توانید پروژکتورهایی با کیفیت روز دنیا با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید در نهایت در اسرع وقت به همراه تیم اجرایی به محل مورد نظر شما ارسال خواهند شد تا پروژکتورها به صورت استاندارد و اصولی نصب گردند .

برای تهیه و خرید پروژکتور می توانید به سایت فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. سایت فروشگاهی تهران لاله زار با هدف فروش اینترنتی در حوزه برق در تلاش است تا در راستای تنظیم قیمت بازار با اعلام قیمت ها مناسب همیشه بکوشد تا خریدارن در صنعت برق بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت را پیدا کنند.