خرید میکروداکت

خرید داکت از جمله تجهیزات پر فروش در این صنعت می باشد میکروداکت یکی از جدیدترین محصولاتی است که برای انتقال کابل فیبر نوری از آن استفاده می کنند و تصمیم داریم  در ادامه این مقاله به خرید میکروداکت می پردازیم .

میکروداکت در کجا استفاده می شود ؟

اﯾﺠﺎد ﯾﮏ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﺑﺮاي ﻓﯿﺒﺮ ﮐﻤﯽ ﻏﯿﺮ اﻗﺘﺼﺎدي می باشد اﻣﺎ در ﺻﻮرت اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﯿﮑﺮو داﮐﺖ ﻫﺎ در ﮐﻒ واﺣﺪ ﻫﺎ ﻣﯿﺰان اﻣﻨﯿﺖ و ﺳﻼﻣﺖ ﻓﯿﺒﺮﻫﺎ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﻣﯽ ﺷﻮد .
برای خرید میکروداکت باید بدانید که میکروداکت را می ‌توان به عنوان یک محصول جدید در دنیای شبکه‌ های کامپیوتری استفاده کرد که عمده مصرف آن در انتقال کابل‌ های فیبر نوری ، استفاده‌ های مخابراتی و ارتباطی دوربین ‌های مدار بسته و کنترل دستور دهی ترافیکی و انتقال شبکه‌ ها می ‌باشد .
برای خرید میکروداکت باید بدانید که می‌ توان میکروداکت ها را بر اساس کانال ‌ها ، سایز‌ها و رنگ‌ ها تقسیم بندی کرد و از آن استفاده کرد .

مزایای میکروداکت ها چیست ؟

باعث کاهش هزینه های حفاری و گود برداری می شود. در خرید میکروداکت باید بدانید که استحکام بالا ی میکرو داکت ها در برابر عوامل محیطی خشن و فشار مستقیم می باشد .
میکرو داکت در زیر ساخت های کنونی مخابرات به راحتی نصب می شود. باعث کاهش هزینه های سرمایه گذاری در پروژه ها می شود .
افزایش ظرفیت شبکه با کم ترین هزینه ممکن در زیر ساخت های میکرو داکت انجام می پذیرد و انشعاب گیری با میکرو داکت بسیار آسان می باشد .

کابل Air-Blowing چیست ؟

این نوع از سیم و کابل برای قرارگرفتن درون میکرو داکت ها ، قابل استفاده می باشند. علی رغم کاهش سایز نسبت به کابل های خاکی و کانالی ، ظرفیت انتقال اطلاعات کابل های Micro، با کابل های نامبرده برابری می کند .
این کابل ها به واسطه ی ویژگی های فیزیکی و قابلیت قرارگیری درون میکروداکت ، در تمامی پروژه های ارتباطی و مخابراتی کاربرد دارند . نوع خاصی از این دسته ، دارای خاصیت ضد جوندگی می باشند که بسیار پر کاربرد می باشد .

خرید میکروداکت و اهمیت استفاده از آن

برای خرید میکروداکت باید بدانید که میکروداکت ها از نظر تعداد کانال ها و ضخامت دیواره کانال ها تقسیم بندی شده و نوع خاصی از آن دارای کاربرد داخل ساختمان می باشد .
برای خرید میکروداکت باید اطلاع داشته باشید که میکروداکت فیبر نوری یکی از جدیدترین محصولاتی می باشد که برای انتقال کابل های فیبر نوری دوربین های مخابراتی و انتقال شبکه کاربرد بسیار زیادی دارد .
برطبق مکان کاربرد این کابل ها ، میکرو داکت های فیبر نوری می توانند شامل کانال و سایزهای متفاوت باشند و در هر رنگی قابل سفارش می باشد. لوله های میکروداکت از ۱ الی ۲۴ کاناله و در اندازه های ۲۵۰-۵۰۰-۱۰۰۰ متری قابل تولید می باشند .
ممکن است به وجود آوردن یک مسیر مستقل برای کابل ‌های فیبر نوری به نظر اقتصادی و عقلانی نباشد ، اما ایجاد امنیت و حفظ سلامت کابل ‌های فیبر نوری می ‌تواند مدیر پروژه را به راحتی متقاعد کند تا از میکروداکت به عنوان مسیر عبوری فیبر‌های نوری استفاده کنند .
خرید میکروداکت به عنوان مسیر عبوری کابل در هر پروژه‌ ای نیازمند رعایت نکاتی می باشد که باید هنگام خرید به این نکات توجه کنید .
در هر داکت داخلی معمولاً یک کابل فیبر نوری استاندارد برای برقراری ارتباطات از راه دور قرار خواهد گرفت . با استفاده از میکروداکت های با قطر کوچکتر که مطابق با اندازه کابل های میکرو داکت با قطر کوچک هستند ، سیستم مجرای ارتباطات از راه دور می تواند به بسیاری از مکان های کوچک اما ایمن تقسیم شوند تا کابل های فیبر نوری میکروداکت با قطر کوچک تر در آن ها قرار گیرند .

فروشگاه لوازم الکتریکی تهران لاله زار

شما برای خرید میکروداکت می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد .
این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند .
هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید میکروداکت پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید میکروداکت کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند .