هر ترانک با توجه به سایز آن می تواند 1 الی 4 شکاف در آن وجود داشته باشد . در ادامه این مقاله به ترانک البرز می پردازیم .

نقش ترانکینگ در اتصالات شبکه چیست ؟

زمانی که حجم کابل ‌ها بالا می رود ، نظم کم‌ رنگ و کم‌ رنگ ‌تر خواهد شد . اینجاست که ترانک ‌، حجم بالای کابل‌ ها را پوشش می دهد و محیط‌ را زیباتر می ‌کند .
داخل ترانکینگ کابل ‌ها مرتب ‌تر قرار می ‌گیرند و از هر صدمه ‌ی فیزیکی مثل ضربه و فشار در امان می‌ مانند . ترانک چند وقتی است که جایگزین روش‌ های سنتی کابل ‌کشی شده است .
روش‌ هایی که هم غیرقابل انعطاف بودن و هم اجرای سیم‌ کشی در آن ها خیلی سخت می باشد . ترانک ، بهترین گزینه برای پیاده‌ سازی شبکه‌ های ساختاریافته‌ می باشد .

ساختار ترانک چگونه است ؟

ساختار ترانک های البرز بسیار کاربردی می باشد و شامل درب کلیپسی ، اتصالات مختلف از پیش طراحی شده ، پیچ های کاربردی چندسر ، لبه های ایمن ، ترمینال های شیاردار و … می باشد .

جنس ترانک البرز از چیست ؟

ترانک البرز از جنس های مختلفی مانند پی وی سی و پلاستیک ساخته شده اند . جنس بدنه برخی از آن ها به گونه ای می باشد که مانع از پخش آتش زمان آتش سوزی می شوند .
برندهای معتبر مثل البرز در تولید این محصول از مواد مرغوبی استفاده می کنند که بعد از گذشت زمان تغییر رنگ نمی دهند و مقاومت آن ها بالا می باشد و در صورت برخورد اجسام دچار شکستگی نمی شوند . ترانک ها در رنگ های مختلفی تولید می شود که رنگ اول همه ی برند های سازنده ترانک سفید می باشد .

قیمت ترانک ها به چه صورت می باشد ؟

با توجه به این موضوع که کیفیت و شکل ظاهری و هم چنین کاربرد ترانک نسبت به داکت و ترانکینگ بهتر می باشد قیمت آن هم بیش تر می باشد .
به این صورت که هزینه صرف شده برای خرید ترانک البرز تقریبا معادل با 4 برابر قیمت داکت می باشد . هم چنین هزینه نصب ترانک بیش تر از داکت می باشد .

نصب راحت و سریع ترانک

برای نصب کردن تمامی زیر ساخت ها ، ترانک البرز گزینه بهتری می باشد . اما در برخی موارد می توان از داکت استفاده کرد به دلیل این که قیمت آن پایین تر می باشد .
ترانک ها به صورت استاندارد به طول ۲ متر توسط سازندگان در بازارعرضه می شود در این زمان اگر کاربری نیاز به ۱ متر ترانک داشته باشد حتما باید یک شاخه دو متری را تهیه و بر اساس نیاز خود به طول دلخواهشان برش بزند .

ترانک البرز

یکی دیگر از برند های مطرح در زمینه تولید ترانک برند البرز می باشد . این برند طیف گسترده ای از لوازم و تجهیزات سیم و کابل را ارائه می دهد .
ترانک های این برند نیز دارای کیفیت خوب ، انعطاف پذیری بالا ، ایمنی و ویژگی های عملکردی مناسبی می باشد که منجر به صرفه جویی در زمان نصب ، انرژی و دیگر هزینه ها خواهد شد .
برای اتصال دو ترانک به یک دیگر و هم چنین پوشاندن محل اتصال از درزگیر ترانک استفاده می شود . درزگیر ها از سه قسمت تشکیل شده اند که قطعه اصلی بر روی ترانک و دو قطعه دیگر در دو لبه آن قرار گرفته و ظاهر مناسب تری به آن می دهند .
دلیل تولید ترانک ها با عرض ها و عمق های مختلف این می باشد که اگر کاربری نیاز به عبور ۵ کابل از درون ترانکینگ داشته باشد می تواند متناسب به نیاز خود عمق و عرض ترانکینگ خود را انتخاب کند که هم در کاهش هزینه ها و هم فضای اشغالی حائز اهمیت است .
شما برای خرید ترانک البرز می توانید به سایت فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید و ضمن خرید از دیگر محصولات دیگر این سایت دیدن نمائید .

معرفی فروشگاه تهران لاله زار

هدف از سایت تهران لاله زار ارائه ی بستری تخصصی برای تولید کنندگان ، پخش کنندگان و فروشندگان محصولات الکتریکی در سراسر کشور می باشد .
سایت فروشگاهی تهران لاله زار با هدف فروش اینترنتی در حوزه برق در تلاش است تا در راستای تنظیم قیمت بازار با اعلام قیمت های مناسب می کوش تا خریداران در صنعت برق بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را پیدا کنند .