خرید استابلایزر سارا

استابلایزر سارا

گروه صعنتی سارا با تولید محصولات صنعتی در حوضه برق (شارژر ، مبدل برق ، استابلایزر ، محافظ ، ترانس های تبدیل 220 به 100ولت ، استارتر هلیکوپتر و هواپیما ) در حال فعالیت می باشد.

همچنین گروه صعنتی سارا یکسری محصولات خود را به صورت سفارشی در دسترس مشتریان خود قرار می دهد .

سایت تهران لاله زار با توجه به برترین و بزرگترین مرجع برق آنلاین خود را موظف میبیند که محصولات گروه صنعتی سارا ، را معرفی کند و در دسترس کاربران و مشتریان عزیز سایت قرار دهد.

در این بخش توضیحات راجب انواع استابلایزرها بحث خواهیم کرد که با ولتاژ مختلف استابلایزر اشنا بشید که در خرید آن به مشکل بر نخورید

برای تهیه استابلایزر های سارا با ولتاژ متفاوت با کاهش قیمت نسبت به سایت اصلی سارا به انواع استابلایزر ها دقت بفرمایید و استابلایزر مورد نیاز خود را از ما تهیه کنید.

  1. استابلایزر 700 ولت

برق شهر دارای نوسانات ولتاژ است، به همین دلیل استفاده از استابلایزر میتواند با تثبیت ولتاژ به میزان قابل توجهی عمر و راندمان دستگاه های مصرف کننده را بالا ببرد.استابلایزر 700ولت سارا به منظور حفاظت و تنظیم ولتاژ کامپیوتر و متعلقات آن طراحی و ساخته شده است.

  1. استابلایزر 1500 ولت

استابلایزر جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری (V220 ) و برق سه فاز برای محافظت از کلیه ی لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد

استابلایزر 1500ولت سارا  به منظور حفاظت و تنظیم ولتاژ برق یخچال فریزر طراحی و ساخته شده است.

 

3.استابلایزر 2500 ولت

دستگاه استابلایزر به منظور جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری و یا برق سه فاز جهت محافظت از کلیه ی لوازم برقی میباشد .

استابلایزر 2500 ولت سارابه منظور حفاظت و تنظیم ولتاژ برق یخچال فریزر طراحی و ساخته شده است.

 

4.استابلایزر 3500 ولت

استابلایزر جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری (V220 ) و برق سه فازاستفاده می‌شود.از استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ می توان در مصارف خانگی نیز استفاده نمود .

استابلایزر3500 ولت سارا  به منظور حفاظت و تنظیم ولتاژ برق ماشین لباسشویی و ظرفشویی طراحی و ساخته شده است.

 

5.استابلایزر 6000 ولت

استابلایزر 6000 ولت سارا تنظیم کننده ولتاژ برق شهر به منظور پوشش کلی‌ لوازم برقی‌ منزل (زیر کنتور) از جمله یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر، سماور برقی‌ و به طور کلی‌ تمام برق مصرفی منزل شما را تنظیم و محافظت می‌کند

 

6.استابلایزر 8000 ولت

استابلایزر8000ولت سارا تنظیم کننده ولتاژ برق شهر به منظور پوشش کلی‌ لوازم برقی‌ منزل (زیر کنتور) از جمله یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر، کولرگازی، اسپلیت، سماور برقی‌ و به طور کلی‌ تمام برق مصرفی منزل شما را تنظیم و محافظت می‌کند.

 

7. استابلایزر 12000 ولت

استابلایزر 12000ولت سارابه منظور تنظیم ولتاژ برق منازل یا مکان‌هایی‌ که به کنتور‌های تا ۵۰ آمپر متصل باشند و وسایلی‌ از جمله کولر‌های گازی (اسپلیت)، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، جارو، سماور، پمپ آب و دیگر وسایل برقی مشابه طراحی و ساخته شده است.