لامپ ها برای نورپردازی و دکوراسیون بسیار پر کاربرد می باشند . در ادامه این مقاله به خرید لامپ سقفی می پردازیم .

منبع نور چراغ های سقفی چیست ؟

برای خرید لامپ سقفی بدانید که چراغ سقفی می تواند به همراه لامپ ارائه شود که به آن اصطلاحاً لامپ سرخود گفته می شود . این لامپ ها اغلب از نوع لامپ های ال ای دی با فناوری LED ،SMD  و COB می باشند .

نوع دیگری از این چراغ ها وجود دارد که دارای سرپیچ است و بر اساس سرپیچ ، می توان از انواع لامپ کم مصرف ، ال ای دی ، رشته ای و یا اف پی ال داخل آن استفاده کرد .

از چراغ‌ های سقفی در دیوار نیز می ‌توان استفاده کرد ؟

برای خرید لامپ سقفی باید بدانید که برخی از چراغ‌ های سقفی را داخل دیوارها نیز می‌ توان استفاده کرد . با این حال برخی از لحاظ فنی و برخی نیز از لحاظ گرما و نور زیادی که تولید می ‌کنند قابلیت نصب روی دیوار را ندارند .

مزیت های خرید لامپ سقفی چیست ؟

از مهم ترین امتیازات و مزیت های خرید لامپ سقفی در مقایسه با دیگر لامپ های قدیمی می توان به سلامت نور و اشعه ای آن اشاره کرد .

در این گونه از تامین کننده های نور استاندارد عمومی رعایت خواهد شد . در این چراغ ها از لامپ های LED استفاده می شود و از سوی دیگر وجود شیشه به عنوان یک قاب برای حفاظت چشمان شما در مقابل صدمه دیدن به کار گرفته می شود .

لامپ سقفی ال ای دی چگونه کار می کند ؟

لامپ های ال ای دی نوعی از چراغ سقفی است که می تواند نور بسیار خوبی را از خود بازتاب دهد . چراغ های پنلی نیز به صورت روکار و توکار در بازار عرضه می شوند .

پنل های ال ای دی دارای طول عمر بالا و بازتاب نور بسیار سالمی می باشند . امروزه از پنل های ال ای دی سقفی در بسیاری از اداره ها ، مراکز تجاری ، فروشگاه ها ، مراکز آموزشی و … استفاده می شود .

چراغ های توکار چه کارایی دارند ؟

از چراغ های سقفی توکار می توانید در نور پردازی ها استفاده کنید . کاربرد این نوع از چراغ ها در خانه ها ، مغازه ها ، اداره ها با اندازه های متفاوت می باشد .

از ویژگی های چراغ های توکار می توان به شار نوری و طول عمر بالا در نورپردازی های عمومی و تزیینی اشاره کرد که بسیار پرطرفدار می باشد .

خرید لامپ سقفی

گرمای انواع لامپ هالوژن سقفی و غیرسقفی روی سطحی کوچک ‌تر منعکس خواهد شد و حباب آن‌ه ا به تنگستن توی شیشه نزدیک ‌تر می باشد ، بنابراین در مقایسه با لامپ‌ های التهابی داغ‌ تر خواهند شد . به دلیل همین حرارت زیاد ، این لامپ‌ ها دو محافظ دارند .

لامپ های هالوژن همانند لامپ های رشته ای نور آفتابی زیبایی تولید می کنند . این لامپ ها به دلیل سایز کوچک کوارتز می توانند در برخی مصارف و موارد خاص مثل داخل تجهیزات و پروژکتورهای خاص مورد استفاده قرار بگیرند .

انواع لامپ‌ های هالوژن سقفی رنگی و غیر رنگی و لامپ ‌های هالوژن‌ سقفی به شما اجازه کاهش نور را می ‌دهند . هنگام خرید لامپ سقفی و یا انواع مختلف از این لامپ ها باید به نور و اندازه های آن توجه کنید .

نورپردازی به وسیله چراغ های سقفی آویز علاوه بر روشنایی ، کاربردی دکوراتیو دارد که جلوه ای شیک و امروزی به فضا می بخشد و بسیار پر طرفدار نیز هستند .

شما برای خرید لامپ سقفی می توانید به سایت معتبر و فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید . هدف از سایت تهران لاله زار ارائه ی بستری تخصصی برای تولید کنندگان ، پخش کنندگان و فروشندگان محصولات الکتریکی  در سراسر کشور می باشد .

سایت فروشگاهی تهران لاله زار با هدف فروش اینترنتی در حوزه برق در تلاش است تا در راستای تنظیم قیمت بازار با اعلام قیمت های مناسب می کوش تا خریداران در صنعت برق بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را پیدا کنند .