راد افشان سحر

 

شرکت راد افشان سحر یکی از تولید کنندگان سیم و کابل است .

این شرکت در ایران و در جاده خاوران به احداث رسیده و بهره برداری شده است .

ما در سایت تهران لاله زار تمامی محصولات سیم وکابل این شرکت را به عرضه گذاشتیم .

سایت تهران لاله زار اولین و معتبر ترین نمایندگی فروش آنلاین محصولات راد افشان سحر با قیمت کارخانه می باشد ، که در زیر به آن ها اشاره کردیم .

1.کابل زمینی :

کابل برق انواع مختلفی دارد یکی از انواع آن کابل زمینی می باشد . جنس هادی این نوع کابل از هادی آنیل شده مفتولی است . این کابل به نسبت سایر کابل ها کابلی خشک است و بیشتر مورد استفاده برای کابل کشی زمینی برق است .

جنس عایق این محصول از جنس PVC می باشد .شرکت راد افشان سحر با تبعیت از استاندارد ملی به شماره 1-3569 این محصول را تولید و توزیع می کند .

طراحی آن به گونه ای است که در مکان هایی که تحرک کابل در آن زیاد نیست قرار گیرد ، وترجیحاً برای مکان هایی ثابت است .

این محصول رامی توان برای کابل کشی محیط های داخلی ساختمان و یا زیرزمین و به صورت دفن در زمین به کار برد .

2.کابل افشان :

کابل افشان با نام کابل انعطاف پذیر یا کابل قابل انعطاف نیز شناخته می شود زیرا که ای نوع کابل از هادی از جنس فلز مس بوده و عایق به کار رفته در سیم های آن نیز پلیمر PVC از نوع D می باشد .

مس به کار رفته در این محصول باعث منعطف شدن این نوع کابل می شود .

از کابل افشان برای انتقال جریان الکتریسیته در فاصله های کوتاه استفاده می شود. همچنین از کابل افشان برای وسایل خانگی، آشپزخانه، محیط های اداری و غیره استفاده می شود.

کابل افشان راد افشان سحر با تابعیت از استاندارد ملی شماره 1-3569 در این شرکت با کیفیت تولید و توزیع می گردد .

3.کابل شیلد دار:

کابل شیلددار به کابلی گفته می شود که شامل لایه محافظ داخلی باشد. برای محفاظت از محتوای داخل کابل و اطلاعات جاری آن در برابر اختلال ها الکتریکی و مکانیکی یک لایه شیلد روی کابل سیم های داخل کابل می کشند این سیم ها معمولا با فلز هایی از جنس مس و گاهی از جنس آلومینیوم شیلد می شوند.

مهم ترین دلیل استفاده از کابل شیلددار جلوگیری از میدان مغناطیسی می باشد. شیلد روی کابل به عنوان سپر دفاعی عمل می کند و میزان نویز را به طور کامل از بین می برد و یا به حداقل می رساند.

کاربرد این محصول در سیستم های اعلام حریق،صوتی (میکروفون) های امنیتی است .

کابل شیلدار رادافشان سحر مطابق استاندارد ملی شماره 1-3569 در این شرکت توزیع میگردد .

4.سیم افشان :

سیم افشان یکی از بهترین پر کار بردترین سیم ها به شمار می رود ، مبنی بر ایننکه در ساختار این محصول مس انعطاف پذیر به کار رفته شده که همین امر موجب قدرت خمش و منعطف بودن این نوع سیم می شود . همچنین این نوع سیم به دلیل مس به کار رفته در آن به گرما دیر واکنش می دهد .

هر سیم افشان قطر و متراژ متفاوتی دارد ، که بر این اساس کارایی و قیمت سیم افشان مشخص می شود .

عایق این محصول نیز آمیزه PVC نوع C می باشد .

سیم افشان به عنوان سیم رابط در داکت های زیر زمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان که به انعطاف پذیری بالایی نیاز دارند و … به کار می رود. همچنین برای مصارف عمومی تر در اتاق های خشک، تجهیزات الکتریکی، کلیدها وتابلو ها تا ولتاژ 750 ولت، استفاده می شود. از طرفی برای نصب در داخل وسایل برقی، سیستم های روشنایی و … استفاده می شود.

5.سیم افشان ارت :

یکی از انواع سیم افشان ، سیم افشان ارت که باعایق سبز / زرد تولید می گردد .

ارت (earth) به معنای زمین می باشد که در صنعت برق سیستم اتصال زمین نام دارد . سیم ارت در واقع تفاوت چندانی از لحاظ ساختار با سیم های معمولی ندارد و تنها رنگ روکش آن متمایز است بنابراین جنس هادی این محصول مس انعطاف پذیر است .

این نوع کابل به تمام دستگاههاي برقي اعم از صنعتي و مخابراتي و خانگي و…متصل می شود ، ازکاربرد اصلی این محصول می توان محافظ جان بودن آن اشاره کرد به نوعی جایگزین سیم منفی می گردد و برق سیم مثبت را به سمت خروجی هدایت می کند تا اتصال و برق گرفتگی بر اثر خرابی سیم  فاز در سیستم سیم کشی ساختمان اتفاق نیفتد .

6.سیم نایلون :

سیم نایلون از ترکیب دو سیم نازک به هم چسبیده  از جنس مس تابیده آنیل شده و از روکش های معمولا سفید رنگ تشکیل شده اند تا مانع انتقال برق یا اتصالی نول و فاز با یکدیگر شوند جنس این عایق ها از  PVC و پلاستیک نرم و انعطاف پذیر می باشد وانتقال برق را انجام میدهد.

از سیم نایلون میتوان در وسایل برقی که مصرف خیلی بالایی ندارند استفاده کرد .

همچنین از این سیم میتوان به عنوان سیم سیار نیز استفاده کرد منتها نباید از این سیم انتقال برق زیادی گرفت چون نسبت به سایر سیم های برق ضعیف تر میباشد

این محصول درسیم کشی ساختمان و سیم کشی ادارت و مناطق مسکونی استفاده میشود .

سیم نایلون در یکسری از وسایل برقی مانند سیم کشی داخل لوستر و وسایل برقی نیز کاربرد دارد .

سیم نایلون رادافشان سحر با استاندارد ملی به شماره 1-3569 تولید می گردد .

7. سیم کیسه ای:

سیم کیسه ای به صورت های دورشته ای و سه رشته ای و عموما به شکل مفتول تولید می گردد .

این کابل به دلیل مفتول بودن سیم ها به شکل نصب ثابت مورد استفاده قرار می گیرد .

سیم کیسه ای جهت سیم کشی های موقت مورد استفاده قرار می گیرد  در برخی از موارد نیز به عنوان سیم دستگاه های پرتابل که نوان خروجی پایینی داشته باشند مصرف می شود توصیه می شود در موارد برق های دائمی از سیم های کیسه ای استفاده نشود .

سیم کیسه ای تولید شده در شرکت راد افشان سحر با تابع بودن از استاندارد ملی شماره 1-3569 توزیع می گردد .

8.کابل کولری:

کابل کولری تشگیل شده از هادی از جنس مس است و عایق آنها از جنس PVC و ولتاژ ورودی آن 300 تا 450 ولت است وضخامت حدود 7 میلی متر دارد .

هر کدام از این کابل ها برای یک دستگاه کولر طراحی و تولید شده است . مشخصاتی که برای کولر مد نظر خود احتیاج دارید در پلاک کولر پشت کولر قرار گرفته و نوشته شده است .

کاربرد این نوع کابل همینطور که از اسمش پیداست برای انواع کولر استفاده می شود .

استفاده از کابل کولری به میزان عمرمفید و میزان برق مصرفی کولر تأثیر بسیار زیادی دارد .

این محصول با تبعیت از استاندارد ملی به شماره 1-3569 در شرکت راد افشان سحرتولید و توزیع می گردد