برای خرید و استعلام ترانس اتوماتیک DigiPower40 فاراتل با ما در تماس باشید.
شماره فروشگاه :
شماره واتس اپ فروشگاه :
برای خرید و استعلام ترانس اتوماتیک DigiPower40 فاراتل با ما در تماس باشید.
شماره فروشگاه :
شماره واتس اپ فروشگاه :
ترانس اتوماتیک DigiPower40 فاراتل یک ترانس تمام هوشمند مناسب برای یخچال و فریزرهای خانگی است که از آنها در برار نوسانات و فشارهای برق شهری محافظت کند، همچنین این محافظ میتواند در برابر حوادثی همانند اختلالات برق شهری و رعد و برق محافظت کند.
| برند | فاراتل |
|---|---|
| جریان استارت | 15 A |
| زمان تاخیر وصل | 5 دقیقه |
| فاز ورودی | تکفاز 50/60 Hz |
| فاز خروجی | تکفاز / هم فرکانس با ورودی |
| ولتاژ خروجی | 242~207 ولت |
| جریان | 4.3 A |
| ابعاد | 162*199*154 میلیمتر |
| وزن | 4.5 کیلوگرم |