خرید چراغ سنسوردار سقفی

با استفاده از چراغ  سنسوردار با وجود سنسور حرکتی نیازی به چراغ دیگری ندارید. در ادامه این مقاله به خرید چراغ سنسوردار سقفی می پردازیم.

چراغ سنسوردار

لامپ چراغ های سنسوردار برخلاف چراغ حیاطی در صورت حضور فرد در مکان تامین می کنند و در غیر این صورت خاموش می شوند.

سنسورها که در انواع مدل های مختلف و به منظور کنترل روشنایی به وجود آمده اند عکس العمل های متفاوتی دارند. برخی از آن ها مانند فتوسل با عوض شدن شب و روز، روشنایی لامپ را خاموش و روشن می کنند.

استفاده از سنسورهای حرکتی در مکان هایی مانند پارکینگ ، راهروها ، راه پله ها بیش ترین استفاده را دارد. این چراغ ها بعد از یک زمان مشخص (قابل تنظیم) خاموش و روشن می شوند.

مزایا چراغ سنسوردار

در خرید چراغ سنسوردار سقفی باید از مزایا و کاربرد آن آگاه باشید. کاهش هزینه ها با برداشتن سیم مصرفی و عدم استفاده از تایمر و شاسی تایمر می باشد.

دارای کاهش هزینه ها در مصرف برق با استفاده از روشنایی موضعی می باشد.

کم کردن انتقال آلودگی با زدن مداوم کلید های برق را دارد.افزایش ضریب امنیتی را در محیط مورد نظر دارد.

تامین روشنایی هوشمند در مکان هایی از جمله راه پله ها ، پارکینگ ، انبار، اتاق های آرشیو، اتاق پرو فروشگاه ها ، سرویس های بهداشتی امکان عمومی ، هتل ها، پارک ها و… را دارا می باشد.

خرید چراغ سنسوردار سقفی

در خرید چراغ سنسوردار سقفی باید بدانید که سنسور وسیله‌ ای است که کنترل نور و روشنایی در انواع چراغ‌ های سنسوردار را به عهده دارد ، خرید چراغ سنسوردار سقفی و چراغ سنسوردار دیواری به سنسور چشمی مجهز است و روشنایی محیطی که در آن قرار گرفته را تامین می ‌کند.

سنسوری که برای کنترل روشنایی فضاهای سبز و دیگر فضاهای باز که در چراغ سنسوردار دیواری استفاده می‌ شود ، فتوسل است که به وسیله نور تحریک می ‌شود.

در خرید چراغ سنسوردار سقفی باید بدانید که که فتوسل به کار رفته با تغییر روز و شب ، لامپ روشن و خاموش می ‌شود ، و با نور تحریک می ‌شوند. به همین دلیل از این سنسور چشمی برای تامین روشنایی فضا های باز استفاده می ‌شود.

سنسور چشمی که در چراغ سقفی سنسوردار و چراغ سنسوردار دیواری در پارکینگ و راه‌پ له‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد ، با حرکت انسان و یا حیوان تحریک می ‌شود و لامپ روشن و خاموش می ‌شود.

چراغ سنسوردار دیواری که برای روشنایی محیط راه‌ پله و پاگرد  در آپارتمان‌ ها و برج‌ ها و حتی ساختمان ‌های اداری مورد استفاده قرار می ‌گیرد بدون دخالت انسان و زدن کلید تامین می ‌شود. عملکرد و خرید چراغ سنسوردار سقفی نیز به همین شکل عمل می ‌کند.

داشتن فروشگاه لوازم برقی و الکتریکی و خرید فروشگاه لوازم برقی اینترنتی امروزه یکی از مسائل مهم انواع صنایع تبدیل شده است.

یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد.

شما برای خرید چراغ سنسوردار سقفی می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.

این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.

هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید چراغ سنسوردار سقفی پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این فروشگاه لوازم برقی با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.