دسته بندی محصولات

خرید لامپ ( آشنایی با 3 نوع لامپ )

خرید لامپ ( آشنایی با 3 نوع لامپ )

88

خرید لامپ 

شما می توانید برای خرید لامپ به سایت تهران لاله زار مراجعه کنید 3 نوع لامپ ( لامپ LED ، لامپ SMD  ، لامپ COB )

در زمان ساخت و ساز منازل یکی از مهم ترین امکانات ویژه ای که در ساختمان ها مانند ساختمان مسکونی , ساختمان اداری , ساختمان تجاری و …. باید وجود داشته باشد, نیروی برق یا جریان الکتریکی است. همانطور که می دانید با استفاده از جریان الکتریکی در زمان ساکن بودن و زندگی کردن در منزتان موارد استفاده بسیاری وجود دارد. یکی از موارد مهم دیگر که در هر ساختمانی باید وجود داشته باشد روشنایی و نور مصنوعی است.

زمانی که خورشید غروب می کند و به سمت تاریکی هوا می رویم برای آن که دل هایمان در تاریکی نگیرد و بتوانیم در آسایشی توصیف ناپذیر در کنار خانواده باشیم می توانیم با استفاده از لامپی مناسب به منزل خود روشنایی دل انگیزی هدیه کنیم. آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چه لامپی می توان در منزل استفاده کرد؟

تا چه حد در مورد لامپ های موجود در بازار اطلاعات دارید؟ اگر دوست دارید اطلاعات کافی در مورد لامپ بدانید و به تمام پاسخ سوالات خود برسید و میخواهید بهترین لامپ با قیمتی منصفانه خریداری کنید پس در این بخش توصیه می کنیم در ادامه مقاله همراه ما باشید .

لامپ میتره یا چراغ الکتریکی یک چشمه نور مصنوعی است که شامل یک منبع نوری , قطعات, تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مانند حباب, اتصالات به همراه مدارات راه انداز مثل خازن و …… می شود که در یک محفظه شیشه ای یا پلاستیکی قرار دارند و از آن ها جهت تبدیل انرژی الکتریکی به روشنایی کمک می گیرند. شرکت های سازنده نیز لامپ هایی که طراحی و تولید می کنند برای جلب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان همیشه به دنبال لامپ هایی با کیفیت عالی در عین حال قیمتی به صرفه هستند .

در این شرکت انواع لامپ ها ساخته می شود و روانه بازار لامپ ( Lights ) شده و به دست شما مصرف کننده خواهد رسید. هر کدام از این لامپ ها با توجه به کاربردهایی که دارند و نیازهای فردی خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مطلب اصلی ترین و محبوب ترین لامپ ها را به شما معرفی خواهیم کرد :

 1. لامپ LED
 2. لامپ SMD
 3. لامپ COB

 

خرید لامپ LED :

خرید لامپ LED از لینک زیر امکان پذیر است . خرید لامپ های LED در چندین مدل مختلف امکان پذیر است

آیا تاکنون درباره لامپ های ال ای دی پرس و جو کرده ای؟ آیا می دانید داستان این لامپ ها چیست؟ در این بخش قصد داریم در مورد لامپ های LED کمی با شما همراهان همیشگی صحبت کنیم. این لامپ ها یک دیود نورافشان نیمه رسانا هستند که در مواقعی که جریان الکتریکی از آن عبور می کند از خود نور مرئی منتشر می کند. آیا می دانید جنس نور و طول موج در لامپ های ال ای دی چیست؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت این لامپ ها اکثرا تک رنگ هستند که یک طول موج دارد. گستره خروجی نور لامپ LED از رنگ قرمز(طول موج 700 نانومتر) دارد تا آبی-بنفش (طول موج حدودا 400 نانومتر ) است. برخی از LEDها انرژی مادون قرمز دارند(طول  موج 830 نانومتر یا بلندتر) به چنین دستگاهی دیود پرتویی مادون قرمز می گویند.

خصوصیات لامپ LED :

 • نیاز کم به انرژی : بیشتر LED ها با باتری هم کارمی کنند.
 • کارآمدی بالا : بیشتر برق تولید شده در این لامپ ها به نور تبدیل شده و کمترین حرارت را تولید می کنند.
 • سازگاری با محیط : میزان جیوه پایین بدون ماورا بنفش.
 • عمر طولانی : در زمانی که به شکل صحیح و مناسب نصب گردند می توانند در مدت زمانی طولانی کار کنند.
 • صرفه جویی در مصرف برق.

لامپ های LED کارایی و بازده انرژی بیشتری دارندکه چندین برابر لامپ های رشته ای موجود رد بازار لامپ ها است و نسبت به لامپ های دیگر از لحاظ کارآمدی نیز مناسب هستند. امروزه میزان مصرف لامپ های ال ای دی نسبت به دیگر لامپ ها خواهان بیشتر دارد به عبارت دیگر بیشترخریداری شده و مصرف می گردند.

خرید لامپ SMD :

لامپ Surface Mounted Device که به اختصار SMD  گفته می شود.لامپ اس ام دی نوعی از لامپ های ال ای دی هستندکه به دلیل زیبایی و انعطاف پذیری در طراحی و تولید آن و عملکرد جذاب آن , در بازار سیستم روشنایی ساختمان  به محبوبیت بالایی رسیده است .

ساخت تراشه های SMD در لامپ های LED باعث شد که ساخت لامپ هایی بسیار کارآمدتر و عامه پسند همراه با تنوع رنگ , وضوح بالاتر, حجم بسیار کم و …. با بهترین ویژگی یعنی مصرف انرژی برق  مناسب و صرفه جویی در مصرف برق نیز لامپ هایی به اسم لامپ های SMD طراحی و تولید گردید.

خرید لامپ SMD از لینک زیر امکان پذیر است . خرید لامپ های SMD در چندین مدل مختلف امکان پذیر است

از مهم ترین کاربردهای لامپ اس ام دی می توان به شکل پروژکتوری اشاره کرد. لامپ اس ام دی پروژکتوری به دلیل استفاده در فضای خارج ساختمان روشنایی محوطه و نورپردازی نما باید در مقابل نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم باشد.

کاربردهای مدرن و جدید نورپردازی با لامپ SMD :

نورپردازی نمای ساختمان

نورپردازی باغچه و باغ

استفاده نور در اتومبیل

ایجاد نوری شبیه به نور خورشید در روز در ادارات و سالن های همایش

 

خرید لامپ COB :

خرید لامپ COB از لینک زیر امکان پذیر است . خرید لامپ های COB در چندین مدل مختلف امکان پذیر است

این لامپ یکی از فناوری جدید از پوشش ال ای دی برای موتور نور ال ای دی است.تراشه های چند  LED به عنوان یک ماژول نور بسته بندی می شوند. هنگامی که این لامپ روشن می شود مانند یک پنل روشنایی به نظر می رسد. ایا می دانید لامپ های cob  چگونه کار می کنند؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت لامپ cob چندین تراشه ی بسته بندی شده است و می تواند 10 برابر بیشتر منطقه روشنایی را افزایش دهد. بنابراین از حداکثر نور خیره کننده و ناراحت کننده برای چشم ها جلوگیری می کند. لامپ COB دارای خصوصیاتی است که با دانستن آن ها می توانید لامپی با کیفیت و قیمتی به صرفه خریداری و استفاده کنید. از ویژگی های مهم این لامپ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طول عمر بالاتر
 • تولید نور با کیفیت و بالاتر
 • تولید گرمای کمتری نسبت به دیگر لامپ های خانواده LED  را دارا می باشد.
 • راندمان بالا : لامپ COB نسبت به بقیه لامپ های خانواده LED درمصرف انرژی برق صرفه جویی کرده و راندمان بالاتری دارد.

سایت تهران لاله زار یکی نمایندگی های لامپ برای خرید لامپ LED ، خرید لامپ SMD  ، خرید لامپ COB است.

 

درباره نویسنده

Call Now Button