دسته بندی محصولات

خرید سینی کابل

خرید سینی کابل

خرید سینی کابل

82

خرید سینی کابل

در سیم کشی برق ساختمان ها ، یک سیستم سینی کابل برای نگه داری و هدایت کایل های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مقاله به خرید سینی کابل می پردازیم.

ویژگی سینی کابل

در خرید سینی کابل باید به یک سری از ویژگی های آن توجه کرد. عمدتا تاسیسات برقی صنایع ، در محیط های غیر مسقف قرار دارند.

به همین دلیل در معرض رطوبت قرار دارند و احتمال زنگ زدگی آن ها بالا می باشد. از طرفی کابل هایی که در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرند ، دارای مقطع زیادی بوده و به همین دلیل وزن بسیار زیادی نیز دارند.

در تولید سینی کابل از ورق های فولادی استفاده می شود. این ورق ها استحکام بسیار زیادی دارند و در برابر وزن کابل ها از خود مقاومت نشان می دهند.

به علاوه روی سطح این سینی ها ، پوششی از فلز روی قرار گرفته است تا مقاومت این دسته از تجهیزات صنعتی در برابر رطوبت افزایش پیدا کند و دیرتر آسیب ببینید.

حفره های تعبیه شده در کف سینی کابل موجب می شود که هوا به راحتی در اطراف کابل ها به گردش درآمده و انتقال حرارت آن ها به خوبی انجام بپذیرد.

یکی از موضوعاتی که باید همه افراد قبل از خرید سینی کابل  با آن آشنا شوند ، مشخصات فنی آن می باشد. با آشنایی نسبی در این حوزه هر فردی می تواند نیاز خود را بسنجد و بهترین انتخاب را داشته باشد.

روکش سینی کابل

معمولا فولاد انتخاب شده برای تولید این نوع سینی ، ST37  می باشد و نیاز به روکش کاری برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی دارد.

روکش گالوانیزه را می توان بهترین انتخاب برای تولید سینی کابل دانست ؛ زیرا هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه بوده و هم دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد و از زنگ زدگی فولاد بر اثر رطوبت و سایر مواردی که موجب خوردگی فولاد می شوند ، جلوگیری می کند.

بهتر است برای تولید ، گالوانیزه گرم استفاده شود. زیرا ضخامت بیش تری دارد و موجب افزایش طول عمر فولاد می شود.

خرید سینی کابل

معمولا هنگامی که یک کابل روکار قرار باشد بر روی دیوار نصب شود ، جلوه ای زشت به نمای ساختمان می دهد. این در حالی است که اگر از این محصول استفاده شود ، بسیار شیک و زیبا می شود. این موضوع باعث شده تا در سال های اخیر حجم استفاده از این محصول افزایش چشم گیری داشته باشد.

یکی دیگر از مزایای استفاده و خرید سینی کابل ، نصب راحت و آسان آن می باشد. در مدت زمانی کوتاه می توان متراژ زیادی از این محصول را بر روی دیوار نصب کرد. علاوه بر نصب ، حمل و جابجایی این محصول نیز راحت و آسان می باشد.

در خرید سینی کابل باید به این نکته توجه کنید که برای جابجایی این سینی از باندیل و پلاستیک حباب دار و در برخی موارد از پالت استفاده می شود.

برای خرید سینی کابل باید به غلاف آن توجه کنید. معمولا در صورتی که جسم سنگین و یا نوک تیزی به کابل ها برخورد کند ، باعث زخمی شدن روکش کابل می شود.

این موضوع می تواند خطرات بسیار زیادی را برای ساکنین یک ساختمان نیز به وجود بیاورد. بدین ترتیب هم در ساختمان های مسکونی و هم در ساختمان های تجاری و اداری برای حفظ جان افراد ، این سینی کابل لازم و ضروری می باشد.

داشتن فروشگاه لوازم برقی اینترنتی و خرید فروشگاه لوازم برقی اینترنتی امروزه یکی از مسائل مهم انواع صنایع تبدیل شده است. یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد.

شما برای خرید سینی کابل می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.

این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.

هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید سینی کابل پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

Call Now Button