خرید آنلاین کابل برق

کابل ها یکی از پر مصرف ترین کالا در دنیای امروز می باشد و نقش بسیار مهمی داردن. در ادامه مقاله به خرید آنلاین کابل برق می پردازیم.

ساختار کابل

کابل ها اجزا مختلفی دارند که این اجزا در برخی کابل ها با هم مشترک هستند.اجزا مشترک کابل ها شامل غلاف و هادی می باشد اما کاربردشان متفاوت است.

کابل ها از نظر تعداد رشته ها در نوع تک رشته و افشان موجود هستند. کابل های چند رشته را با حرف m  و با حرف e نمایش می دهند.

عایق سیم ها به دلیل این که کابل ها با یک دیگر اشتباه نشوند به رنگ های مختلفی ساخته می شوند. این رنگ بدی از نظر ساختار استاندارد نیز تبعیت می کند.

انواع کابل

برای خرید آنلاین کابل برق باید به نوع و کارکرد آن توجه کنید.

کابل فشار قوی : با ولتاژی بالاتر از 36 کیلو ولت و با هادی مس و عایق XLPE ساخته شده است.عایق XLPE از ساختار کریستالی یکنواختی درست شده است.

و ناخالصی و خللی در آن وجود ندارد. این عایق متمایل به تشکیل زنجیره ای با مولکول های آب است و اگر زمانی با آب یا بخار آن عایقی وجود داشته باشد این زنجیره را به وجود می آورد.

کابل فشار متوسط : این نوع از کابل های برق با هادی مس یا آلومینیوم و عایقی از XLPE ساخته شده اند و ولتاژ آن بین 1 تا 36 کیلو ولت می باشد.

این نوع از کابل برق در نقاط شهری و صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل فشار پایین : این نوع از کابل های برق از مس و آلومینوم و عایق شده با پلیمر می باشد. ولتاژ این کابل 600 تا 1000 ولت می باشد.

برای انتقال الکتریسیته از روشنایی تا انتقال نیری محرکه مورد استفاده قرار می گیرد. از مدل ضد آتش آن برای محیط های حساس و اطفاء حریق استفاده می کنند.

نکات برای خرید آنلاین کابل برق

برای خرید آنلاین کابل برق باید به یک سری از نکات و ویزگی ها دقت لازم را بکنید. جریان مجاز برای کابل های برق باید بیش تر از جریان مورد نیاز شما باشد.

شما در درجه اول درخرید آنلاین کابل برق باید به ویژگی های و کیفیت و مرغوب بودن آن توجه کنید و از فروشگاه و برند معتبر آن را خریداری نمائید.

این را باید بدانید که هر چقدر طول کابل برق شما بیش تر باشد میزان افت فشار ولتاژ نیز بیش تر می شود. بسته به مقدار ولتاژ شبکه باید از کابل مناسب استفاده کرد.

باید کابل خود را با توجه به محیط و شرایط آب و هوایی خود انتخاب کنید. ولتاژ کابلی که خریداری می کنید نباید از ولتاژ مورد نظر شما کم تر باشد.

مسی که در کابل استفاده می شود باید روشن و کاملا براق باشد. اگر مس اکسیده شده باشد و رنگ سیاه و ماتی داشته باشد نشان از نا مرغوبی کابل است.

در خرید آنلاین کابل برق باید به این نکته توجه کنید که رشته ها باید درون کابل دقیقا در وسط غلاق قرار بگیرند و این رشته ها باید به راحتی از هم دیگر و غلاف جدا شوند.

برای خرید آنلاین کابل برق باید به غلاف آن توجه کنید. سطح خارجی غلاف کابل برق باید یک دست باشد و بدون فرو رفتگی باشد. با پیشرفت تکنولوژی و با به وجود آمدن دستگاه ها و ابزار های ارتباطی نوین ، کسب و کار و مشاغل جدید به وجود آمده است.

داشتن فروشگاه لوازم برقی اینترنتی و خرید فروشگاه لوازم برقی اینترنتی امروزه یکی از مسائل مهم انواع صنایع تبدیل شده است. یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد.

شما برای خرید آنلاین کابل برق می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.

تهران لاله زار  با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.

هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید آنلاین کابل برق پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.