مشخصات استابلایزر شیماتسو

استابلایزر شیماتسو سه فاز صنعتی (سروو موتور استوانه ای(

مکانیزم عملکر دستگاه های شیماتسو سه فاز تمام صنعتی شیماتسو :
استابلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است که در صورت افت، نوسان و یا هر گونه تداخل در شبکه  آن را به سرعت تشخیص داده و بصورت اتوماتیک رفع می نماید. عملکرد این دستگاه بدون سر و صدا بوده و از تکنولوژی روز دنیا (Servo. SYS) از نوع استوانه ای بهره مند است.
این گروه از استابلایزر ها بر اساس تغییر تعداد دور سیم پیچ بر روی هسته های استوانه ای عملیات اصلاح را انجام می دهند.دستاوردهای همچون پیوستگی خطی و سینوسی کامل بودن و هماهنگی فازها جزء خصوصیات این دستگاه ها می باشد.
مکانیزم کنترل در این دستگاهها در یک نوع دیجیتال می باشد بالا بودن توان ، راندمان ، دقت و کیفیت کنترل شده. ولتاژ خروجی جزو خصوصیات مهم این دستگاه هاست.
استابلایزر ولتاژ سری STB در هر فاز دارای یک الکترو موتور Dc Servo Motor هستند که بر روی ترانس متغیرVariable Transformer  مونتاژ شده است.
با افزایش یا کاهش تعداد دور سیم پیچ بوسیله بازوی متحرک سرو موتور میزان القای ترانس و در نتیجه ولتاژ افزایش یا کاهش می یابد .سیم پیچ های اولیه ترانس بوک بست buck/boost پیش بینی شده توسط واریابل تغذیه می شود و سیم پیچ ثانویه آن به طور سری بین بازو و منبع انرژی متصل می باشد ، به طوری که ولتاژ نیاز برای شبکه را اضافه یا کم می کند.
یک مدار کنترل الکترونیکی به طور مداوم ولتاژ خروجی دستگاه را کنترل کرده و آن را با یک مقدار ثابت مرجع (مثلا 220 ولت) مقایسه می کند.در صورت افزایش یا کاهش ولتاژ از میزان تعیین شده فرمان حرکت به سرو موتور بازوی ذغال بر روی ترانس متغیر یا واریاک ارسال می شود تا زمانیکه ولتاژ به محدوده مجاز برسد، سپس موتور و بازوی ذغال تا فرمان بعد ناشی از تغییر ولتاژ ثابت می ماند.
این روش اصلاح ولتاژ هیچگونه تداخل با هارمونیکی تولید نکرده و هیچ امواجی را در منبع برق ورودی ندارد.حرکت بازوی ذغال سرو موتور بسیار سریع و با کنترل دقیق ولتاژ لحظه ای Over Shoot را حذف یا بسیار کاهش می دهد.
کنترل ولتاژ در خروجی می تواند تغییرات ولتاژ ناشی از افزایش یا کاهش جریان بار مصرفی را نیز پوشش دهد.
ولتاژ متناسب ثبت شده به صورت پیوسته توسط یک تقویت کننده آنالوگ پرسرعت نمونه برداری می شود وبا یک مرجع بسیار ثابت ولتاژ مستقیم Dc. Reference مقایسه می شود میزان تفاوت ولتاژ ورودی و خروجی به سیستم کنترل سرو موتور ارسال می گردد.سرووموتور با سرعت بالا و مطمئن برای جبران ولتاژ استارت می شود و محل بازوی ذغال را تا رسیدن به نقطه مطلوب تغییر می دهد.

 

در سایت تهران لاله زار استابلایزر های شیماتسو با ضمانت و هسته های مرکزی اصلی در دسترس می باشد

فروش ویژه در تهران لاله زار با درصد مبلغ پایین تر از لاله زار در دسترس شما دوستان وکاربران همیشگی تهران لاله زار در دسترس می باشد.

انواع استابلایزر های شیماتسو با ولت های مختلف و کاربرد های مرتبط در مقاله زیر جمع آوری شده.

 

ویژگی های کلی استابلایزر شیماتسو:

 • دمای مناسب کارکرد از 60-  20- درجه سانتی گراد
 • جنس سیم پیچ تماما مس
 • قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی به صورت دلخواه  بین 400-360 ولت
 • دارای سیستم مدار الکتریکی با مدار کنترل فیدبک
 • قابلیت کنترل میکروپروسسوری هر فاز به صورت مجزا به وسیله سه سروو موتور
 • استفاده از فیلتر جهن جلوگیری از نویز و پارازیت های لحظه ای در ولتاژ خروجی
 • دارای سیستم Phase failure   (قطع یک فاز)
 • دارای کلید by passجهت یکسره نمودن ورودی و خروجی در شرایط اضطراری
 • دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت دمای بالا(over temperature)
 • دارای ایزولیشن (تست عایقی)  5Kva
 • شکل موج کاملآ سینوسی در ولتاژ خروجی
 • میزان رطوبت مناسب دستگاه بین 90-40 درصد
 • جریان بی باری بسیار کم زیر  0/5 آمپر
 • زمان اصلاح ولتاژ خروجی کمتر از 1 ثانیهبه ازای  20+- ولت در هر فاز
 • قابل استفاده در تمام محیط ( سر پوشیده و سر باز)

 

 

1.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 30000 ولت آمپر

 

با توجه به اینکه شبکه تولید برق هیچ گاه قادر به ارایه برق، بدون مشکلاتی همچون قطعی، افت و افزایش لحظه ای ولتاژ، نوسانات فرکانسی، اعوجاج هارمونیکی، ولتاژ ضعیف و قوی، الکتریکی نمی باشد  استابلایزرهای شیماتسو ژاپن قادر است نوساناتی که با چشم دیده نمی شود را بر طرف کند  و با ولتاژی مطابق با برق ایران (220ولت ثابت برای هر فاز) را به کاربران خود ارائه دهد .

 

2.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 50000 ولت آمپر

 

استابلایزر های ستونی شیماتسو از سیستم امنیتی بسیار بالای برخوردار هستند از قبیل سیستم سیستم افزایش ولتاژ، سیستم افزایش جریان و دارای استاندارد جهانی مانند ایزو 9001و ایزو1400،دتکتور دود و آتش سیستم کنترل فاز می باشد

 

3.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 80000 ولت آمپر

 

با توجه به اینکه شبکه تولید برق هیچ گاه قادر به ارایه برق، بدون مشکلاتی همچون ;نوسانات فرکانسی،قطعی، افت و افزایش لحظه ای ولتاژ، نمی باشدو چون همین امر باعث خرابی و از کار افتادگی و سایل برقی مخصوصا دستگاه های حساس می شود  به همین خاطر جهت جلوگیری از آسیب دیدگی و صرف هزینه های هنگفت از استابلایزر استفاده میشود .

 

4.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 100000 ولت آمپر

 

استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو :

استابلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است که در صورت افت، نوسان و یا هر گونه اشکال در شبکه  آن را به سرعت تشخیص داده و بصورت اتوماتیک رفع می نماید .استابلایزر ها ی ستونی بر اساس تغییر تعداد دور سیم پیچ بر روی هسته های استوانه ای عملیات اصلاح را انجام می دهند

 

5.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 150000 ولت آمپر

 

استابلایزر سه فاز استابلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است که در صورت افت، نوسان و یا هر گونه تداخل در شبکه  آن را به سرعت تشخیص داده و بصورت اتوماتیک رفع می نماید.

 

6.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 200000 ولت آمپر

 

استابلایزرهای ستونی از سه عدد ترانس ستونی و یا همان واریاکی تشکیل شده اند ،این نوع استابلایزر ها بیشتر در آمپر های بالا مورد مصرف قرار می گیرد.همچنین در برخی از آنها از یک عدد ترانس تقویت وجود دارد که کار اصلی این ترانس ایتدا برق ورودی را گرفته و فیلتر می کند سپس برق را به سه ترانس واریاکی می دهد و در هنگامی که ولتاژ ورودی با نوسان همرا باشد خروجی را تنظیم می کند و بدون پرش در خروجی اعمال می نماید .

 

7.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 300000 ولت آمپر

 

استابلایزرهای ستونی از سه عدد ترانس ستونی و یا همان واریاکی تشکیل شده اندکار اصلی این ترانس ایتدا برق ورودی را گرفته و فیلتر می کند بعد از آن برق را به سه ترانس واریاکی می دهد هنگامی که ولتاژ ورودی با نوسان همرا باشد خروجی را تنظیم می کند و بدون پرش در خروجی اعمال می نماید

 

8.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 400000 ولت آمپر

شبکه تولید برق هیچ گاه قادر به ارایه برق، بدون مشکلاتی مانند: قطعی، افت و افزایش لحظه ای ولتاژ، نوسانات فرکانسی، اعوجاج هارمونیکی  نمی باشد چون همین امر باعث خرابی و از کار افتادگی و سایل برقی می شود.

استابلایزرها ی سه فاز ،قادر است نوسانات را به نحوی بسیار عالی بر طرف کند و ولتاژی بسیار دقیق و مطابق با برق ایران (220 ولت ثابت برای هر فاز)  را به کاربران خود ارائه دهد.

 

 

9.استابلایزر سه فاز ستونی شیماتسو 500000 ولت آمپر

استابلایزرهای شیماتسو ژاپن جزو بهترین کنترل کننده های ولتاژ برق و دارای بهترین کیفیت میباشد این نوع استابلایزرها قادر است نوسانات را به نحوی بسیار عالی بر طرف کند و ولتاژی بسیار دقیق و مطابق با برق ایران (۲۲۰ولت ثابت برای هر فاز)  را به کاربران خود ارائه دهد.