آشنایی با تهران لاله زار

لاله زار :

خیابان لاله زار تهران، از قدیمی ترین خیابان های تهران است؛ لاله راز جنوب به میدان امام خمینی(توپخانه)، از شمال به خیابان انقلاب اسلامی منتهی میشود . در اواخر دوره قاجار و اوایل پهلوی نماد نوگرایی و هنر ایران و ملقب به شانزلیزه تهران بوده است .

بسیاری از تئاترها، رستوران ها، تجارتخانه ها، خیاط خانه ها، پیاله فروش ها و فروشگاههای معروف میزبان مراکز فرهنگی و هنری مثل سینما و تئاتر در خیابان لاله زار بوده اند که از خیابان لاله زار بعنوان یکی از پرخاطره ترین خیابان های تهران قدیم یاد میکنند .که در حال حاضر از خیابان لاله زار میتوان بعنوان قطب  صنعت برق ایران نام برد.

یکی از نمایندگی های اصلی در سطح کشور و تهران و بخش اصلی این خیابان سایت تهران لاله زار می باشد که این سایت با داشتن پشتوانه قوی و دسترسی کامل به تمام اقلام برقی و تجیهزات برقی می تواند نیاز های شما را در امر تهیه و خرید تجیزات برقی ، تجیهزات صنعتی ، لوستر ، لامپ ، کلید و پریز ، انواع اتصالات برقی ، استابلایزر ، محافظ جان و .. بر طرف کند

 

لاله زار قدیم :

خیابان یا باغ لاله زار با توجه به سابقه تاریخی از قدیمی ترین باغهای تهران میباشد؛ از زمان حصارکشی و تاج گذاری نخستین شاهان قاجار آنجا به باغ تبدیل شده و در آنجا عمارت هایی را به پا داشته اند . باغ لاله زار بیرون از حصار و خندق شمالی تهران قدیم قرار داشت . لاله زار در گذشته باغی بود، بین خیابان لاله زار و میدانی متمم خیابان استانبول و خیابان ماشین که در حال حاضر به آن اکباتان میگویند . قسمت شرقی این باغ را باغ وحش میگفتند .

اگرچه که خیابان لاله زار از جنبه دیگری نیز معروف بوده؛ آن هم بخاطر سالن تئاتری که مرکز برگذاری این نمایش ها بوده است . شانزلیزه جایگزین طرح های برنامه ریزی شده در دوره پهلوی برای خیابان لاله زار شده است.

لاله زار نو :

با وجود گذر زمان، خیابان لاله زار یکی از خیابان های قدیمی و مرکزی تهران به مرکز خرید و توزیع تجهیزات برق  و بخصوص لامپ ایران مبدل شده است. شانزلیزه ایران امروزه به یک خیابان تجاری برای خرید و فروش ملزمات برقی و مرکز اصلی قطب تجهیزات برقی، انواع لوسترهای سلطنتی و مدرن تبدیل شده است  کنترل دما دیجیتال. در خیابان لاله زار هنوز هم لاله هست امادیگر لاله زار نیست . لاله های لاله زار، اکنون از جنس شیشه و کریستال و حباب شده اند .

لوسترهای شفاف و حبابی جای لاله های لاله زار را گرفته است . یکی از مهم ترین ویژگی های این منطقه نزدیکی آن به چند موزه و بافت تاریخی است که برای علاقه مندان به این حوزه ها می تواند جالب باشد . موزه عبرت ایران در نزدیکی لاله زار است . علاوه بر موزه، مخابرات و عتیقه های باستانی یک کافه دنج و راحت برای ساعتی استراحت و پذیرایی مهمانان مشغول به کار است که پیشنهاد می شود علاقه مندان حتما از این فضاها دیدن کنند.

تهران لاله زار :

در تهران لاله زار با ما بهتر دیده شوید!

سایت تهران لاله زار، با هدف فروش اینترنتی در صنعت برق ،امکان فروش گسترده را در سراسر کشور به تولیدکنندگان و مشتریان ارائه میدهد .

شما با داشتن یک حساب کاربری در سایت تهران لاله زار یک درگاه کارآمد در تهران لاله زار را تجربه می کنید و خرید و مبادله ی لذت بخش را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه میدهید .امروزه کمتر تجارتی بدون حضور فعال در دنیای مجازی به موفقیت میرسد؛ داشتن یک پنل یا درگاه اینترنتی، نه تنها یک تجمل و تبلیغ نیست، بلکه هویت شما در دنیای مجازی را به نمایش میگذارد. به عبارتی همانطور که در دنیای حقیقی صاحب یک کسب و کار هستید؛

در دنیای اینترنت نیز با داشتن یک حساب کاربری یک تجارت اینترنتی خواهید داشت . در تهران لاله زار میتوانید اجناس دست دوم و استوک خود را به قیمت معقول بفروشید و با دریافت نظرات متخصصین و ارتباط آسان بین تولیدکنندگان و فروشندگان و مشتری ها؛ یک فروش و مبادله موفقیت آمیز را در سطح کشور انجام دهید .

سایت تهران لاله زار یکی از برترین فروشنده های برق و تامین کننده های صنعت برق می باشد شما می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و از قیمت محصول درخواتسی خود با خبر شوید .

یکی از سیاست های اصلی این سایت قیمت دادن و قیمت گزاری با توجه به نواسانات بازار می باشد از این رو شما می توانید اقلام مورد نظر خود را بدون در نظر گرفتن افزایش قیمت به دلیل مالیات و ارزش افزوده تهییه فرمایید و از بابت که محصول را بدون حضور در لاله زار با قیمت مناسب تهیه کرده اید