دسته بندی محصولات

سینی کابل

سینی کابل

سینی کابل

12

سینی کابل

در سیم کشی ساختمان ها ، سیستم سینی کابلی برای پشتیبانی از کابل های الکتریکی عایق شده برای توزیع ، کنترل و ارتباطات قدرت استفاده می شود. در ادامه این مقاله به سینی کابل می پردازیم.

انواع سینی کابل

انواع مختلفی از سینی کابل در برنامه های مختلف استفاده می شود. سینی جامد در پایین، حداکثر حفاظت را برای کابل فراهم می کند ، اما نیاز به برش سینی یا استفاده از اتصالات برای ورود یا خروج از کابل است.
محفظه عمیق و جامد برای کابل ، کانال کابلی یا کابل کواک نامیده می شود.سینی کابل های معمولی از فولاد گالوانیزه ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم و یا فایبر گلاس تقویت شده پلاستیکی ساخته شده است. مواد برای یک برنامه داده شده بر اساس جایی که از آن استفاده می شود انتخاب شده است.
سینی کابل گالوانیزه ممکن است از ورق فولاد قبل از گالوانیزه ساخته شده در سینی ساخته شود یا ممکن است پس از ساخت گالوانیزه گرم شود.
هنگامی که طول سینی کابل گالوانیزه در سینی کاهش می یابد ، معمولا سطح برش با یک ترکیب غنی از روی رنگ برای محافظت از فلز از زنگ خوردگی می شود.

کاربرد سینی کابل

سینی کابل ها درتاسیسات الکتریکی کاربردهای بسیاری دارند. مهم ترین کاربرد سینی های گالوانیزه انتقال کابل های دربردارنده جریان برق و محافظت از کابل و امنیت سیم کشی ها است.
سینی ها قابلیت نصب روی دیوار، سقف و حتی زیر زمین دارند و می توانند در برابر رطوبت، سایش و خوردگی مقاومت بالایی داشته باشند.
در بخش های زیرین سینی کابل سوراخ هایی وجود دارد که باعث می شود در صورت داغ شدن کابل ها ، حرارات به صورت تدریجی تخلیه شود و از آتش سوزی و آسیب رسیدن به کابل جلوگیری شود.
با استفاده از سینی ها ، به محل عبور سیم ها نظم و یک پارچگی بخشیده می شود ، تا بسیاری از خطرات احتمالی را از مسیر سیم ها دور کرد. حتی بسیاری از مهندسان از سینی های کابل استفاده می کنند تا بتوانند مهتابی در محل مورد نظر خود نصب کنند.

هدف استفاده از سینی کابل

اصولا از سینی ها برای توزیع و جابجایی سیم برق قدرت استفاده می شود. مثلا در کارخانه ها و صنایع مختلف ، از این سینی ها به عنوان جایگزینی مناسب به جای سیم کشی روکار استفاده می کنند. در تمامی شرکت ها ، تولیدی ها ، موسسات ، صنایع مختلف و … از سیستم ها و دستگاه های زیادی استفاده می کنند.
اکثر سیستم های سینی کابل از فلز مقاوم در برابر خوردگی فولاد با کربن پایین ، فولاد ضد زنگ و یا یک آلیاژ آلومینیوم و یا از فلزی با آب کاری مقاوم در برابر خوردگی (روی یا اپوکسی) ساخته می شوند.
پرکاربرد ترین نوع پوشش برای سینی کابل ، گالوانیزه کردن آن است. این پوشش مقرون به صرفه است، در مقابل طیف گسترده ای از مواد شیمیایی محیطی محافظت خوبی انجام می دهد و اگر دچار خراش یا برش بر روی بدنه خود نشود خود ترمیم بوده و آسیب نخواهد دید.
داشتن فروشگاه لوازم برقی و الکتریکی و خرید فروشگاه لوازم برقی اینترنتی امروزه یکی از مسائل مهم انواع صنایع تبدیل شده است. یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد.
شما برای خرید سینی های کابل می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.

خرید سینی کابل

 سایت تهران لاله زار با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.
هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید سینی کابل پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این فروشگاه لوازم الکترونیکی با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.

درباره نویسنده

Call Now Button