در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
  با تشکر از حسن انتخاب شما

  پاسخ: شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.
  در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
  برای تغییر ایمیل یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@tehranlalehzar.com ایمیل بزنید.
  اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

  پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت تهران لاله زار، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت تهران لاله زار با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
  همچنین تهران لاله زار با سابقه سال‌ها فعالیت و تحویل موفق سفارش‌ها به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا های برق شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد تهران لاله زاراستفاده کنید.

  پاسخ: کارشناس های مرتبط با کالا ها در هر زمینه ای که محصول نیاز به مشاوره دارد شمارو راهنمایی نو کمک میکنند .

  با  تماس باش شماره 02133934748 یا مراجعه به ادرس تهران-میدان امام خمینی -کوچه تائتر دهقان پلاک 1 اکترو صادق به صورت حضوری راهنمایی شوید

  پاسخ: تهران لاله زار با وجود مرجع بود و حضور بیش از یک دهه در لاله زار امکان تهیه تمام کالا های برقی و صنعت برقی را فراهم میکند .

  ما در تهران لاله زار به واسطه مرجع بودن این سایت در تهیه تمام کالا صنعت برق دست ما باز خواهد ماند.

  پاسخ: لازم به ذکر است که تمام کالا ها در مشخصات فنی کشور سازنده و مشخصات فنی دستگاه ذکر شده برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 021-33934748 تماس بگیرید