دسته بندی محصولات

خرید کابل کرمان

خرید کابل کرمان

خرید کابل کرمان

12

کابل برق جهت انتقال جریان های متفاوت برق در ولتاژ های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد . در ادامه این مقاله به خرید کابل کرمان می پردازیم .

کابل زمینی چیست ؟

یکی از انواع کابل هایی که در برق کشی ها مورد استفاده قرار می گیرد کابل زمینی می باشد . بهتر است از این نوع از کابل های زمینی در موقعیت هایی استفاده شود که کابل ها در مکان های ثابت مورد استفاده قرار بگیرند .
برای خرید کابل کرمان باید بدانید که کابل های زمینی موجود در بازار جنس خشک تری را دارند و به همین دلیل در کابل کشی زمینی مورد استفاده قرار می گیرند .

تفاوت کابل و سیم در چیست ؟

گاهی مردم کابل و سیم را با هم اشتباه می گیرند و فکر می کنند این دو یکی هستند ولی در واقع این دو وسیله با هم متفاوت می باشند . کابل در واقع از چند رشته سیم تشکیل شده است و سیم از یک یا چند رشته مواد الکتریکی ساخته شده است که در جنس مواد عایقی نیز با هم متفاوت می باشند .

میزان ولتاژ کابل چقدر است ؟

برای خرید کابل کرمان بدانید که در کابل های فشار ضعیف باید حداکثر ولتاژ 1000 ولت برای مصارف کابل کشی منازل باشد . برای کابل های فشار متوسط نیز بین 1 تا 33 ولت استفاده می شود .
کابل های فشار قوی و فوق فشار قوی نیز بین 33 تا 230 ولت و برای انتقال برق با ولتاژ های ابلاتر از 230 ولت نیز کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرد .

انواع کابل بر اساس شکل رسانا چگونه اند ؟

شکل رسانای کابل ها یکی از معیار های تقسیم بندی در کابل ها می باشد . کابل های مفتولی که کم ترین انعطاف را دارند و رشته سیم درون کابل به شکل مفتول دایره ای می باشد .
در کابل های نیمه افشان که رسانای آن از چند مفتول ساده به هم تابیده شده است تشکیل شده و انعطاف آن از حالت کابل مفتولی بیش تر می باشد .
کابل های افشان انعطاف و میزان خمیدگی بسیار بالایی را دارند و بیش از یک رشته سیم تشکیل شده اند . هادی به کار رفته در این کابل از جنس فلز مس می باشد و به راحتی نمی شکنند و بسیار پر کاربرد می باشد .

غلاف کابل چیست ؟

شما در خرید کابل کرمان باید از جنس غلاف آن آشنایی داشته باشید . غلاف کابل یک پوشش استوانه ای شکل می باشد که جهت حفاظت از کابل ها در برابر محیط آن را پوشش می دهد و برای این کار معمولا از یک تا چند غلاف از جنس فلز معمولا سرب ، فولاد و مس می باشند و یا مواد پلاستیکی اکثرا از جنس پی وی سی استفاده می شود .

خرید کابل کرمان

یکی از مهم ترین کابل هایی که در پروژه های شبکه برای انتقال داده ها و سیگنال مورد استفاده قرار می گیرد و پر کاربرد می باشد کابل کواکسیال می باشد .
در این کابل ها ، رسانه داخلی به کمک عایق منعطفی که معمولا از جنس پلیمر روکش شده اند پوشیده شده است . مهم ترین ویژگی این کابل ها عدم وجود نویز در آن ها می باشد و می توان به راحتی از آن استفاده کرد .
کابل ها کاربردهای بسیار زیادی دارند و یکی از مهم ترین اجزای صنعت برق می باشند و در زمینه تاسیسات الکتریکی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند .
کابل های مخابراتی و صنعتی از نظر ساختمانی با یک دیگر متفاوت می باشند و از دو بخش هادی و عایق تشکیل شده اند و فرقی که دارند در کاربرد آن ها می باشد.

معرفی فروشگاه تهران لاله زار

شما برای خرید کابل کرمان می توانید به سایت فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید و ضمن خرید سیم و کابل از دیگر محصولات دیگر این سایت دیدن نمائید .
هدف از سایت تهران لاله زار ارائه ی بستری تخصصی برای تولید کنندگان ، پخش کنندگان و فروشندگان محصولات الکتریکی در سراسر کشور می باشد .
سایت فروشگاهی تهران لاله زار با هدف فروش اینترنتی در حوزه برق در تلاش است تا در راستای تنظیم قیمت بازار با اعلام قیمت های مناسب می کوش تا خریداران در صنعت برق بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را پیدا کنند .

درباره نویسنده

Call Now Button