خرید چراغ سنسوردار

چراغ سنسوردار جزو یک المان نور برای زیبا سازی و نورپردازی در طراحی دکوراسیون است. در ادامه مقاله به خرید چراغ سنسوردار می پردازیم.

انواع چراغ سنسوردار

برای خرید چراغ سنسوردار باید با انواع آن و کاربرد آن آشنا باشید. چراغ سقفی سنسوردار طلقی : چراغ سقفی سنسوردار طلقی برای نصب و استفاده بر روی سقف طراحی شده است و شما اجازه به کار بردن آن بر روی دیوار را ندارید.

برای تامین روشنایی راه پله ها در منازل مسکونی ، برج ها یا ساختمان های اداری و تجاری این نوع چراغ مورد استفاه قرار می گیرد. علاوه بر آن در فضای پارکینگ ها ، انباری ، راه روها ، اتاق پرو فروشگاه های لباس نیز کاربرد زیادی دارد.

چراغ سنسوردار نیازی به استفاده از تایمر و شاسی تایمری به صورت جداگانه ندارد موجب کاهش هزینه سیم کشی و هزینه خرید و نصب می شود. این مدل از چراغ ها دارای پایه ای از جنس پلاستیک و حباب طلقی و دو سرپیچ با پایه E27 می باشد.

 چراغ سنسوردار سقفی فلز شیشه : چراغ سنسور دار سقفی از جنس فلز شیشه دارای بدنه ای از جنس آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک ، ضدزنگ با حباب شیشه ای و طرح های گوناگون در بازار عرضه می شود. این مدل از 2 عدد سرپیچ E27 و جنس چینی تشکیل شده است.

دارای قابلیت تنظیم زمان و شدنت نور هم چنین سنسور حرکتی بسیار حساس با محدوده عملکرد از 20 سانتی متر الی 12 متر است. این محصول از زیبایی ظاهری و دوام بسیار بالا برخوردار است.

اما از این نکته نباید غافل شد که نمی توان از لامپ های رشته ای به دلیل مصرف بالا و تولید حرارت زیاد و ایجاد اختلال در عملکرد سنسور استفاده نمود.

مزایا چراغ سنسور دار

برای خرید چراغ سنسوردار باید به مزایای آن توجه کنید. عدم استفاده از تایمر و شاسی تایمری و در نتیجه کاهش سیم مصرفی و هزینه های خرید و نصب آن می شود.

کاهش هزینه با صرفه جویی در مصرف برق به دلیل روشنایی موضعی می باشد.

روشنایی به هنگام و سهولت دسترسی دارد.

جلوگیری از انتقال آلودگی می باشد.

ضریب امنیتی بالایی دارد.

تامین هوشمند روشنایی راه پله در منازل مسکونی برج ها و کلیه ساختمان هایی که به علت وجود آسانسور استفاده از راه پله به ندرت صورت می گیرد.

خرید چراغ سنسوردار

برای خرید چراغ سنسوردار باید به مزایا و کاربرد آن دقت کنید. چراغ های سنسوردار برخلاف چراغ حیاطی در صورت حضور فرد در مکان تامین می کنند و در غیر این صورت خاموش می شوند.

سنسورها که در انواع مدل های مختلف و به منظور کنترل روشنایی به وجود آمده اند عکس العمل های متفاوتی دارند. برخی از آن ها مانند فتوسل با عوض شدن شب و روز، روشنایی لامپ را خاموش و روشن می کنند.

استفاده از سنسورهای حرکتی در مکان هایی مانند پارکینگ ، راهروها ، راه پله ها بیش ترین استفاده را دارد. این چراغ ها بعد از یک زمان مشخص (قابل تنظیم) خاموش و روشن می شوند.

سنسور حرکتی دستگاهی می باشد که جهت کنترل سیستم روشنایی ، برای مکان هایی مثل راه پله ها ، پارکینگ ها ، اتاق های پرو و اماکنی که نیاز به روشنایی دائمی ندارند این دستگاه با تشخیص حرکت یک فرد لامپ را روشن کرده و پس از طی مدت زمانی قابل تنظیم ، لامپ ها را خاموش می کند.

شما برای خرید چراغ سنسوردار می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید. تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد.

 

این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند.

 

هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید چراغ سنسوردار پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید چراغ سنسوردار کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند.