سینی کابل درتاسیسات الکتریکی کاربردهای بسیاری دارند . مهم ترین کاربرد سینی های گالوانیزه انتقال کابل های دربردارنده جریان برق و محافظت از کابل ها و امنیت سیم کشی ها است . در ادامه این مقاله به خرید سینی کابل سبک می پردازیم .

انواع سینی کابل

برای خرید سینی کابل سبک باید از انواع آن آشنایی داشته باشید . انواع مختلفی از سینی کابل در برنامه های مختلف استفاده می شود. سینی جامد در پایین ، حداکثر حفاظت را برای کابل فراهم می کند ، اما نیاز به برش سینی یا استفاده از اتصالات برای ورود یا خروج از کابل است .
محفظه عمیق و جامد برای کابل ها ، کانال کابلی یا کابل کواک نامیده می شود . سینی کابل های معمولی از فولاد گالوانیزه ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم و یا فایبر گلاس تقویت شده پلاستیکی ساخته شده است . مواد برای یک برنامه داده شده بر اساس جایی که از آن استفاده می شود انتخاب شده است .
سینی کابل گالوانیزه ممکن است از ورق فولاد قبل از گالوانیزه ساخته شده در سینی ساخته شود یا ممکن است پس از ساخت گالوانیزه گرم شود .
هنگامی که طول سینی کابل گالوانیزه در سینی کاهش می یابد ، معمولا سطح برش با یک ترکیب غنی از روی رنگ برای محافظت از فلز از زنگ خوردگی می شود .

سینی کابل چیست ؟

برای خرید سینی کابل سبک بدانید که اصولا از سینی ها برای توزیع و جابجایی سیم برق قدرت استفاده می شود. مثلا در کارخانه ها و صنایع مختلف ، از این سینی ها به عنوان جایگزینی مناسب به جای سیم کشی روکار استفاده می کنند . در تمامی شرکت ها ، تولیدی ها ، موسسات ، صنایع مختلف و … از سیستم ها و دستگاه های زیادی استفاده می کنند .
اکثر سیستم های سینی کابل از فلز مقاوم در برابر خوردگی فولاد با کربن پایین ، فولاد ضد زنگ و یا یک آلیاژ آلومینیوم و یا از فلزی با آب کاری مقاوم در برابر خوردگی (روی یا اپوکسی) ساخته می شوند .
پرکاربرد ترین نوع پوشش برای سینی کابل ، گالوانیزه کردن آن است . این پوشش مقرون به صرفه است، در مقابل طیف گسترده ای از مواد شیمیایی محیطی محافظت خوبی انجام می دهد و اگر دچار خراش یا برش بر روی بدنه خود نشود خود ترمیم بوده و آسیب نخواهد دید .

خرید سینی کابل سبک

شما در این مقاله با خرید سینی کابل سبک آشنا شدید . سینی کابل ها درتاسیسات الکتریکی کاربردهای بسیاری دارند . مهم ترین کاربرد سینی های گالوانیزه انتقال کابل های دربردارنده جریان برق و محافظت از کابل ها و امنیت سیم کشی ها است .
سینی ها قابلیت نصب روی دیوار، سقف و حتی زیر زمین دارند و می توانند در برابر رطوبت، سایش و خوردگی مقاومت بالایی داشته باشند .
در بخش های زیرین سینی کابل سوراخ هایی وجود دارد که باعث می شود در صورت داغ شدن کابل ها ، حرارات به صورت تدریجی تخلیه شود و از آتش سوزی و آسیب رسیدن به کابل جلوگیری شود .

مزایای استفاده از سینی کابل

سینی کابل پی وی سی وزنی سبک دارد و از استحکام بالایی برخوردار می باشد . این سینی کابل در برابرعواملی مانند خوردگی ، نور UV، جوندگی جانوران ، بخارهای اسیدی ، رطوبت و تغییرات شیمیایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد .
برای نصب در مناطقی که آب و هوایی مرطوب دارند مناسب می باشد . سینی کابل پی وی سی دارای درهای قفل شو می باشد و برای این که بتوانیم آن را ثابت نگه داریم نیازی به بست نمی باشد .

معرفی فروشگاه تهران لاله زار

داشتن فروشگاه لوازم برقی و الکتریکی و خرید فروشگاه لوازم برقی اینترنتی امروزه یکی از مسائل مهم انواع صنایع تبدیل شده است . یکی از مهم ترین دلایلی که امروزه هر صنعتی را به سمت فضای اینترنتی سوق می دهد ، کاهش هزینه های ثابت و افزایش تعداد مشتریان و تنوع کالایی آن در فضای مجازی می باشد .
شما برای خرید سینی کابل می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید . تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد .
این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند .
هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید سینی کابل سبک پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند .