سینی کابل در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . در ادامه این مقاله به خرید الگوی مکمل سینی کابل می پردازیم .

سینی کابل چیست ؟

در سیم کشی برق ساختمان ها ، یک سیستم سینی کابل برای نگه داری و هدایت کابل های الکتریکی عایق مورد استفاده برای توزیع برق ، کنترل و ارتباطات به کار می رود و ضرورت خرید سینی کابل را تایید می کند.
سینی های کابل به عنوان جای گزینی برای سیم کشی باز یا سیستم های لوله کشی برق مورد استقاده قرار می گیرند . و معمولا برای مدیریت هدایت سینی کابل ها در ساخت و ساز تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند .
سینی های کابل به طور خاص ، در مواردی که تغییرات در یک سیستم سیم کشی قابل پیش بینی باشد مفید هستند و مورد استقاده واقع می شوند . به این دلیل که کابل های جدید را می توان با قرار دادن در سینی کابل موجود به جای کشیدن آن ها از طریق یک لوله جدید ، اجرا نمود .

پوشش سینی کابل از چیست ؟

برای خرید الگوی مکمل سینی کابل باید بدانید که پرکاربرد ترین نوع پوشش برای سینی های کابل ، گالوانیزه کردن آن می باشد . این پوشش مقرون به صرفه است ، در مقابل طیف گسترده ای از مواد شیمیایی محیطی محافظت خوبی انجام می دهد و اگر دچار خراش یا برش بر روی بدنه خود نشود خود ترمیم بوده و آسیب نخواهد دید .
فولاد مورد استفاده برای ساخت سینی های کابل با استفاده از فرآیند الکترولیز به وسیله غوطه ور کردن آن در حمام نمک روی با روی (Zinc) پوشیده شده است . ترکیبی از کربنات، هیدروکسید و اکسید روی یک پوشش محافظ برای محافظت از روی تشکیل می دهند .

عرض سینی کابل چقدر است ؟

شما برای خرید الگوی مکمل سینی کابل باید از عرض این سینی ها برای استفاده آگاهی داشته باشید . سینی های کابل با عرض ۱۰ سانت معمولا از موادی مثل گالوانیزه ساخته می شوند و بنا به مقاومتی که این سینی ها دارد و جنسی که در آن به کار رفته است در سیستم های کابل کشی در کارگاه ها وکارخانه های صنایع پتروشیمی ، برقی ، دارویی و … به کار می رود .

خرید انواع الگوی مکمل سینی کابل

شما در این مقاله با خرید مکمل سینی کابل آشنا شدید . سینی کابل گالوانیزه فابریک یکی از عمده محصولات کاربردی و با کیفیت در بازار محسوب می شود چرا که این محصول علاوه بر خوش ساختی بنابر ویژگی‌ هایی از قبیل ضد زنگ بودن و قابلیت شکل گیری در موقعیت‌ های مختلف همواره مورد توجه بوده است .
برای خرید الگوی مکمل سینی کابل بدانید که سینی‌ های کابل یکی از پرکاربردترین ابزارهایی است که در تاسیسات الکتریکی از آن استفاده می شود .
هدف از استفاده این ابزار ، هدایت و محافظت و انتقال از سیم و کابل برق می باشد . بنابراین این ابزار بر روی سقف و دیوار و زمین و زیر زمین مورد استفاده قرار می گیرد .
معمولا جنس این ابزار از آهن و با روکش گالوانیزه می باشد . ولی اگر قصد خرید الگوی مکمل سینی کابل را دارید ، می‌توانید سینی‌ کابل از جنس استیل و آهن رنگ شده و حتی پلاستیک را در بازار تهیه نمائید .
سینی‌ های کابل گالوانیزه خود دارای دو مدل گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم می باشند . برای تولید گالوانیزه سردذ، ورق گالوانیزه فابریک را بعد از سوراخ کاری و برش کاری خم می کنند و سپس از آن استفاده می کنند .

آشنایی با فروشگاه تهران لاله زار

شما برای خرید الگوی مکمل سینی کابل می توانید به سایت معتبر فروشگاهی تهران لاله زار مراجعه نمائید . تهران لاله زار یک سایت مرجع در حوزه برق و الکترونیک می باشد .
این سایت با داشتن تجربه و توانایی کامل در جستجو در بازار لاله زار می تواند شما را برای رسیدن به بهترین برند و بهترین قیمت برای محصول مورد نظر یاری کند .
هم چنین شما می توانید در این سایت برند های مختلفی را برای خرید الگوی مکمل سینی کابل پیدا کنید و از برند های مختلفی اقدام به خرید الگوی مکمل سینی کابل کنید ، این سایت با داشتن تسلط کامل بر بازار برق می تواند برند های معروف لوازم برقی را به راحتی تهیه کند .